1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Працівники Чорноморського бюро правової допомоги взяли участь у міському турнірі юних правознавців

Деталі

chornomorsk 7З нагоди Дня юриста 8 жовтня 2018 року на базі Чорноморської міської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів відбувся міський турнір юних правознавців для учнів 9-11 класів.

До складу журі турніру увійшли не тільки вчителі, а й представники юридичних професій - начальниця Чорноморського бюро правової допомоги Ганна Стемковська і головний спеціаліст бюро Олександр Скуратовський

На початку заходу слово було надано представникам Чорноморського бюро правової допомоги, які розповіли школярам і вчителям про діяльність бюро, його основні функції і завдання, а також про роль професії юриста у суспільстві.

Протягом 6 годин між юними правознавцями міста проходили інтелектуальні бої, під час яких учасники турніру мали можливість продемонструвати рівень знань з основ правознавства, вміння вести наукову полеміку.

Турнір вийшов насиченим і цікавим, адже всі учасники брали активну участь в ньому і проявили глибокі знання в області права. Перемогу в даному турнірі здобула команда Чорноморської міської гімназії №1, проте можливість представити Чорноморськ на обласному рівні надана усім учасникам міського турніру.

chornomorsk 2

chornomorsk 1

chornomorsk 3

chornomorsk 4

chornomorsk 5

chornomorsk 6

chornomorsk 7

За правовими консультаціями та роз’ясненнями можна звернутися до Чорноморського бюро правової допомоги за адресою: м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3, прим. 305, каб. 105. Телефон: (04868) 5-02-26.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua