mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Порядок проходження процедури реєстрації та голосування виборців

Деталі

vib prob 15.07.2019Дострокові парламентські вибори до Верховної Ради України пройдуть 21 липня 2019 року, буде визначено склад Верховної Ради ІХ скликання. У виборах приймають участь 22 партії, вибори пройдуть за пропорційно-мажоритарною системою. До Верховної Ради буде обрано 450 депутатів.

Сьогодні на базі Приморського районного відділу з питань пробації спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено ознайомчо-просвітницький захід «Порядок проходження процедури реєстрації та голосування виборців».

vib prob 15.07.2019

Спікерами заходу виступили начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Олександр Мхітарян та омбудсменка із захисту виборчих прав Юлія Лісова.

Лектори докладно розповіли про порядок перевірки виборцями своїх даних у Реєстрі виборців, внесення змін у разі виявлення помилок, про дії при необхідності участі у голосуванні не за місцем реєстрації, відповіли на питання клієнтів пробації.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua