mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Під час марафону правової освіти понад сотня учнів міста Южне дізналися про свої права та обов’язки

Деталі

yuzhne 4В межах Всеукраїнського тижня права з 11 по 13 грудня 2018 року начальник Южненського бюро правової допомоги Ганна Яківчук прийняла участь в марафоні правової освіти, який відбувся в приміщенні Южненського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ в Одеській області.

На заходи завітали старшокласники загальноосвітньої школи №1 та №2, а також авторської школи імені М.П. Гузика.

В рамках правового марафону перед дітьми виступали представник Южненського відділу ДРАЦС – Олена Журавська, Южненської міської філії Одеського обласного центру зайнятості – Ірина Черепашук та Южненського бюро правової допомоги Олена Жураковська роз’яснила юним слухачам про право на зміну імені, умови та порядок його реалізації.

Фахівчиня центру зайнятості інформувала дітей про права неповнолітніх у трудових відносинах. Розгадуючи завдання квесту, молодь дізналась про нормативні акти, які регулюють працю неповнолітніх, порядок працевлаштування неповнолітніх, пільги щодо робочого часу, часу відпочинку, порядок оплати праці неповнолітніх.

yuzhne 2

yuzhne 3

Начальник Южненського бюро правової допомоги Ганна Яківчук розповіла дітям як протистояти шкільному білінгу.

«Кожна дитина має право на свободу та особисту недоторканність. Це право закріплено в ряді міжнародних нормативно-правових актів, зокрема, ст. 5 Загальної декларації прав людини, ст. 7 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, ст. 3 Європейської конвенції про захист прав і основних свобод людини», - зазначила фахівчиня бюро.

Школярам також було роз’яснено як отримати безоплатну первинну та вторинну правову допомогу.

По закінченню зустрічі діти мали змогу особисто поспілкуватися з представником Южненського бюро правової допомоги та отримати відповіді на хвилюючі правові питання.

За детальними консультаціями та роз’ясненнями громадяни можуть звернутися до Южненського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: м. Южне, вул. Т. Шевченка,7, тел. (04842) 24-020; 22-576.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua