1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Особи, які утримуються у Державній установі «Одеський слідчий ізолятор», отримали правові консультації та роз’яснення

Деталі

Isolyator kons 228 вересня 2018 року, в межах спільного проекту Міністерства юстиції України та МГО «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України» щодо безоплатної правової допомоги для засуджених та працівників ДКВС України «Справедливість та правовий захист», було проведено робочу зустріч між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області та адміністрацією Державної установи «Одеський слідчий ізолятор».

Від Регіонального центру участь приймала начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Альбіна Гаврильчик.

Ціль даного проекту полягає в новому форматі спілкування співробітників та засуджених, які зможуть обговорювати будь-які проблемні питання, що виникають в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, та вирішити їх на місці. Велика частка осіб, які відбувають покарання, не знають своїх прав, а їх незнання веде до порушення.

В ході зустрічі Альбіна Гаврильчик розповіла про систему безоплатної вторинної правової допомоги, зазначила категорії осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу згідно з ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», розповіла про види правових послуг, які включає в себе безоплатна вторинна правова допомога.

Представник центру провела консультування для осіб, які утримуються у Державній установі «Одеський слідчий ізолятор». В ході консультування було роз’яснено порядок звернення до Регіонального центру для отримання безоплатної вторинної правової допомоги, було роз’яснено, на які види правових послуг особи мають право, порядок отримання правової допомоги особами, які рахуються за судом.

Isolyator kons 1

Isolyator kons 3

Isolyator kons 2

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області:

Адреса: вул. Льва Толстого, 6, м. Одеса, 65023, Україна

Контактний телефон: (048) 726-22-23

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua