mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Одеські школярі стали учасниками засідання імпровізованого суду

Деталі

im sud 1Сьогодні, 21 березня 2019 року, у приміщенні Приморського районного суду м.Одеси, школярі гімназії №2 взяли участь у цікавому заході – правопросвітницькій грі у формі імпровізованого суду на тему «Незаконний продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Захід організовано учасниками Міжвідомчого комітету правосуддя Одеської області за підтримки українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи.

Учасники Міжвідомчого комітету ще у жовтні цього року прийняли рішення розробити єдиний навчальний курс для проведення спільних з представниками системи безоплатної правової допомоги, поліції, прокуратури, адвокатури, судів, просвітницьких заходів для молоді.

Першим для дітей стала гра у формі імпровізованого суду, який відбувся у залі судових засідань Приморського районного суду. Це дало можливість дітям повністю ознайомитися із роботою юристів, які працюють у судовій системі, та «поринути» у світ цих професій.

Від системи безоплатної правової допомоги на заході в якості модератора та ведучої виступила директорка Регіонального центру з надання БВПД Світлана Клішина.

В якості фабули учасники розглядали реальну судову справу, інсценували судовий процес та у підсумку «винесли рішення». Для цього діти об’єдналися у 3 команди: «Судді», «Захист» та «Обвинувачення».

Куратором групи «Судді» стала суддя Одеського окружного адміністративного суду Елла Катаєва, наставниками групи «Захист» виступав голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Бронз, а групи «Обвинувачення» - начальник управління підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури Одеської області Юрій Шарнін.

Кожен зі спікерів роз’яснив суть своєї роботи. Діти з захопленням слухали, що таке судове засідання, які є сторони судового процесу, про засідання від його відкриття до винесення рішення. Крім того, керівник апарату Приморського суду Інна Німас провела оглядову екскурсію приміщенням суду та ознайомила дітей із структурою та організацією його роботи.

Діти досконально проаналізували кейс: ознайомилися з правилами продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, нормативними актами, які це регулюють, та напрацювали алгоритм поведінки в ситуації, яка розглядалася.

Цього ж дня учасники Міжвідомчого комітету правосуддя зібралися на черговому засіданні, де обмінялися своїми враженнями від проведення заходу та запланували провести такі «засідання» для школярів інших шкіл Одеси.

im sud 6

im sud 4

im sud 9

im sud 20

im sud 7

im sud 10

im sud 2

im sud 8

im sud 11

im sud 19

im sud 12

im sud 14

im sud 13

 

im sud 15

im sud 16

im sud 17

im sud 1

kom 21.03 1

kom 21.03 2

 

 

 

 

   
   

satrimala policiya

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua