1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Начальниця Чорноморського бюро правової допомоги взяла участь у Всеукраїнському турнірі юних правознавців

Деталі

turnir pravosnavstvo 619 жовтня 2018 року на запрошення КЗВО “Одеська академія неперервної освіти” та відділу освіти Чорноморської міськради начальниця Чорноморського бюро правової допомоги Ганна Стемковська взяла участь в обласному етапі XVI Всеукраїнського турніру юних правознавців в якості члена журі.

Турнір проводився на базі Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області.

Ганна Стемковська розповіла учням та вчителям з Одещини про систему безоплатної правової допомоги в Україні. Вона звернула увагу присутніх на те, що інформацію про адресу найближчого бюро та його послуги можна отримати за єдиним телефонним номером системи безоплатної допомоги: 0 800 213 103.

turnir pravosnavstvo 2

turnir pravosnavstvo 1

Зокрема, у Чорноморську за правовими консультаціями можна звернутися за адресою: вул. 1 Травня, 3, приміщення 305/кімната 105. Телефон: (048 68) 50-22-6.

Учнівська молодь Чорноморська також виявила бажання взяти участь у даному турнірі. Начальниця бюро провела з ними методично-консультативну роботу, забезпечила їх спеціальною юридичною літературою та надала практичні поради щодо запитань та завдань турніру.

Учасниками ІІ (обласного) етапу ХVІ Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців стали 60 школярів у складі 12 команд.

Під час інтелектуальних боїв учасники турніру виявили високий рівень знань з правознавства, ораторського мистецтва, продемонстрували вміння вести наукову полеміку, аргументувати свою позицію, опонувати та рецензувати.

І місце в обласному турнірі юних правознавців виборола команда учнів Одеського юридичного ліцею. Чорноморська гімназія № 1 вийшла у фінал обласного турніру та зайняла ІІІ місце. Вітаємо всіх з перемогою!

turnir pravosnavstvo 3

turnir pravosnavstvo 4

turnir pravosnavstvo 6


   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua