1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

На засіданні Міжвідомчого комітету системи правосуддя Одеської області обговорили питання прозорості судової влади, взаємодії зі ЗМІ та правопросвітництва

Деталі

komitet MK 625 жовтня 2018 року у приміщенні Ради адвокатів Одеської області представники Міжвідомчого комітету правосуддя обговорили робочі питання, які стосувалися співпраці зі ЗМІ, збільшення довіри громадськості до судової системи та напрямки правопросвітницької діяльності.

Директорка Регіонального центру Світлана Клішина, яка є координатором Комітету з організаційної роботи, розповіла про досвід роботи Міжвідомчих комітетів Канади, куди вона їздила з робочим візитом цього місяця як представник української делегації системи правосуддя.

Як вона зазначила у своєї доповіді, робота канадських колег спрямована на вирішення соціальних проблемах суспільства. У реалізованих проектах велика увага приділяється роботі з дітьми, серед яких зі шкільного віку проводиться правопросвітницька діяльність. Крім цього, серед завдань Міжвідомчих комітетів Канади – забезпечення доступу до медіації, формування мережі партнерів, а також надання можливості для науковців робити фахові коментарі щодо судових рішень.

Сьогодні учасниками засідання Міжвідомчого комітету було прийнято рішення розробити єдиний навчальний курс для проведення спільних з представниками системи БПД, поліції, прокуратури, адвокатури, судів, просвітницьких заходів для молоді, а також створення інформаційних матеріалів з правової тематики для ілюстрації можливостей реалізувати права громадян.

komitet MK 2

komitet MK 1

komitet MK 7

 

komitet MK 3

komitet MK 5

komitet MK 6

Нагадаємо, що міжвідомчий комітет системи правосуддя Одеської області створено за підтримки українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи, до складу якого увійшли представники ради адвокатів Одеської області, системи БПД, Теруправління Державної судової адміністрації України в Одеській області, Одеської обласної ради, прокуратури Одеської області, ГТУЮ в Одеській області та інші.

Комітет реалізовує практичний підхід у забезпеченні скоординованих комунікацій і оперативного реагування на кризові ситуації і резонансні питання, що постають в системі правосуддя, а також для виявлення можливостей для співпраці з реалізації програм покращення доступу до правосуддя.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua