1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

На Одещині адвокатка системи БПД допомогла особі з інвалідністю списати безнадійну дебіторську заборгованість за комунальні послуги для оформлення субсидії

Деталі

debit sadolzhennДо Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Р. та повідомила, що у зв’язку з тим, що вона довгий період перебувала на лікуванні, в неї виникла заборгованість за оплату комунальних платежів, що унеможливлює отримання нею субсидії.

Жінка мешкає у приватизованій квартирі разом з донькою та трьома неповнолітніми онуками. За 2012 - 2014 роки на її особовому рахунку утворилась заборгованість за оплату житлово-комунальних послуг, у зв’язку з тим, що вона важко хворіла та знаходилась на лікуванні в Одеській онкологічній клініці, після чого їй також встановлено другу групу інвалідності. У зв’язку з виниклою заборгованістю вона не може оформити субсидію, на котру вона претендує, тому просить списати с особового рахунку дебіторську заборгованість у розмірі 4200,00 грн.

Адвокатка Антоніда Дергачева, яка співпрацює з центром, склала позовну заяву до суду та в подальшому представляла інтереси громадянки Р. в суді.

04 червня 2018 року Суворовський районний суд м. Одеси виніс рішення, яким повністю задовільнив позовні вимоги гр. Р. (з текстом рішення можна ознайомитись за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/74828641).

Центр висловлює щиру подяку Антоніді Дергачевій за плідну співпрацю!


Для отримання юридичних консультацій та роз’яснень, а також складення процесуальних документів чи представництва інтересів в суді можна звертатися до Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 1. Телефон: (048) 793-14-20; (048) 723-19-29.

 

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103. 


Довідково:

Безнадійна дебіторська заборгованість - поточна дебіторська заборгованість, щодо якої існує впевненість про її неповернення боржником або за якою минув строк позивної давності.

Строк позовної давності – це строк, у межах якого особа може звернутися до суду з вимогою захисту своїх прав та інтересів (ст. 256 ЦКУ). Загальна позовна давність — три роки, але в окремих випадках закон може встановлювати інший, спеціальний строк позовної давності (ст. 258 ЦКУ).

Позовну давність починають відміряти з дня, коли особа дізналася або могла дізнатися про порушення свого права. Простіше кажучи, якщо дату погашення дебіторської заборгованості встановлено договором, а боржник не виконав своїх обіцянок, починаємо відлічувати строк позовної давності від дня, коли минув договірний строк для погашення зобов’язань. Коли дати погашення боргу не встановлено, перебіг строку позовної давності починається з дня, коли в кредитора виникає право висунути свої вимоги боржнику (ч. 5 ст. 261 ЦКУ).

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua