1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Молодь обирає здоров’я та вчиться захищати свої права!

Деталі

izmayil molod 128 листопада в Ізмаїлі масштабно проходив міський етап Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я». До заходу долучився і Ізмаїльський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Фахівцями центру було облаштовано інформаційний центр в фойє Палацу культури ім. Т. Шевченка та проведено інформування молодого покоління щодо прав дітей, протидії домашньому насильству, можливості отримання податкової знижки на навчання, доступу до безоплатної правової допомоги.

Активна молодь виявила зацікавленість у правопросвітницькому проекті «Я МАЮ ПРАВО!». Адже правова культура поряд із іншими важливими аспектами (соціальними, економічними, екологічними та ін.) забезпечує процвітання та здоров’я суспільства. А молодь обирає здоров’я!

Звернутися за безоплатною правовою допомогою в м. Ізмаїл можна за адресою: пр-т Миру, 23. тел. (04841) 5-95-09, 5-95-05.

izmayil molod 2

izmayil molod 8

izmayil molod 3

izmayil molod 4

izmayil molod 1

izmayil molod 5

izmayil molod 6

izmayil molod 7

   
   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua