1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Мешканцям смт Доброслав розповідали про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та систему безоплатної правової допомоги

Деталі

dobroslav 205 лютого 2018 року в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальник Доброславського бюро правової допомоги Олена Осадча спільно з представниками Головного територіального управління юстиції в Одеській області провели виїзне консультування у смт Доброслав та правопросвітницький захід у приміщенні Лиманської районної державної адміністрації.

Мешканцям отримали правові консультації та роз’яснення щодо порядку оформлення земельної ділянки під будинком; порядку перерахунку пенсії; отримання субсидії; відповідальності за несплату аліментів; поновлення строку для прийняття спадщини та ін.

В рамках роботи пункту, розташованого у наметі ГТУЮ, перехожим надавали методичну інформацію щодо діяльності Доброславського бюро правової допомоги та інформаційні матеріали, розроблені в рамках проекту.

dobroslav 4

dobroslav 1

Також у рамках роботи над Всеукраїнським правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!»начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової  роботи та правової освіти ГТУЮ в Одеській області Надія Швець разом з начальником Доброславського бюро правової допомоги Оленою Осадчою провели правопросвітницький захід у приміщенні Лиманської районної державної адміністрації.


dobroslav 3


На даний захід були запрошені директори та вчителі шкіл Лиманського району, працівники управління соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інші мешканці району.

 

Надія Швець повідомила слухачам про три основні напрями роботи ГТУЮ в рамках даного проекту у 2018 році, а саме:

  • захист прав дітей і жінок шляхом протидії домашньому насильству та посилення відповідальності злісних неплатників аліментів;
  • захист аграріїв від рейдерського захоплення землі чи зібраного збіжжя шляхом продовження дії оперативних штабів та мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з метою консультування громадян щодо можливих рейдерських атак;
  • право на освіту без корупції шляхом проведення лекцій у школах та ВНЗ щодо відповідальності за давання та одержання неправомірної вигоди.

Олена Осадча своїм виступом закривала захід та проінформувала присутніх про правову основу діяльності системи безоплатної правової допомоги, завдання та повноваження Доброславського бюро правової допомоги, категорії осіб, які можуть отримати безоплатну вторинну правову допомогу за рахунок державного бюджету України.

З метою отримання інших правових консультацій та роз'яснень звертайтесь до Доброславського бюро правової допомоги, яке розташоване за адресою: смт. Доброслав, вул. Центральна, 75, або за тел.: (04855) 9-16-16.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua