1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Курсанти та викладачі Військової академії дізналися, як захистити свої права

Деталі

viyskova akademia 114 грудня 2018 року в рамках всеукраїнського тижня права фахівці Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітали до Військової академії м. Одеса, де говорили про безоплатну правову допомогу для військовослужбовців.

Інформаційну годину відвідали працівники та курсанти Військової академії, значна частина яких мають статус учасників бойових дій.

Валерія Цап розповіла про правову основу діяльності системи безоплатної правової допомоги, завдання та повноваження Центру, категорії осіб, які можуть отримати безоплатну вторинну правову допомогу за рахунок коштів Державного бюджету України.

viyskova akademia 1

viyskova akademia 3

Фахівці центру роз’яснили, яким чином ветерани війни, особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та особи, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», можуть отримати безоплатну вторинну правову допомогу. 

Військовослужбовцям та працівникам академії також було презентовано довідково-інформаційну платформу правових консультацій WikiLegalAid та продемонстровано відеоролик, розроблений в рамках проекту «Я маю право!», присвячений соціальному захисту військовослужбовців.

Головний спеціаліст відділу представництва Кирил Дювенжи розповів про позитивну практику Центру у справах військовослужбовців та надав вичерпні відповіді на всі питання присутніх.

viyskova akademia 2

З метою отримання інших консультацій звертайтесь до Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 1. Тел: +38 (048) 793-14-20.

   
   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua