mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Кожна п’ята правова консультація за телефоном системи БПД стосувалася адміністративного права

Деталі

call center II 2019Впродовж квітня-червня цього року до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 надійшло 73,6 тис. телефонних дзвінків. Практично половина з них – 34,5 тис. стосувалися правових консультацій, а також отримання безоплатної правової допомоги.

З цієї кількості кожен п’ятий дзвінок – понад 4,5 тис. – стосувався адміністративного права, зокрема, питань взаємодії з органами державної влади, а також притягнення до адміністративної відповідальності.

«Українці досить часто зверталися за консультаціями та роз’ясненнями щодо оформлення закордонних паспортів, реєстрації транспортних засобів. Багато дзвінків щодо притягнення до адміністративної відповідальності за булінг, домашнє насильство, порушення правил дорожнього руху», – розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Серед найпоширеніших питань, з якими громадяни зверталися до контакт-центру системи БПД за отриманням правових консультацій, – захист прав у сфері сімейного законодавства. Найчастіше українці потребували роз’яснень щодо укладання шлюбу, розлучення, позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів, визначення порядку спілкування з дитиною тощо. Таких дзвінків надійшло близько 2,7 тис.

Досить часто порушувалися питання щодо спадкового, договірного, трудового, кримінального законодавства. Актуальними залишається низка питань, пов’язаних із соціальним захистом осіб, зокрема стосовно порядку призначення державної соціальної допомоги, пенсійного забезпечення, а також вирішення різного роду цивільних правовідносин, виконання судових рішень тощо.

Крім консультацій та роз’яснень з правових питань, багато дзвінків (понад 19,6 тис.) стосувалися надання контактної інформації центрів з надання БВПД, органів державної влади, установ та організацій, які надають різні види послуг тощо. Також впродовж квітня-червня цього року надійшло 2 462 повідомлення про затримання осіб за вчинення кримінального або адміністративного правопорушення та 240 повідомлень про винесення постанови/ухвали про залучення захисника за призначенням або проведення окремої процесуальної дії.

Інформація щодо функціонування контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги (за ІІ квартал 2019 року)

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua