1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Фахівчиня Захарівського бюро правової допомоги допомогла клієнту підтвердити право на отримання пенсії за віком

Деталі

ZozulykПраво на отримання пенсії по досягненні громадянами встановленого законодавством віку гарантується Державою. Проте, нажаль, буває так, що при зверненні до органів Пенсійного фонду особи, які бажають оформити пенсію, отримують відмову. Саме в таку ситуацію потрапив клієнт Захарівського бюро правової допомоги.

В розмові з головною спеціалісткою бюро Оленою Зозулик чоловік повідомив, що працював у колгоспі 20 років з 1980 по 2000 рік. Після того, як йому виповнилося 60 років, в листопаді 2017 року, він звернувся до Великомихайлівського об’єднаного управління пенсійного фонду України (далі – Управління) з пакетом документів для призначення йому пенсії за віком.

Але після того, як фахівці Управління розглянули подані документи, прийняли рішення відмовити в призначенні пенсії за віком через те, що в поданій трудовій книжці колгоспника було зазначено інше прізвище, ніж у паспорті клієнта.

Оскільки підприємство, на якому працював заявник, було ліквідовано, внести зміни в трудову книжку в позасудовому порядку виявилося неможливим.

Олена Зозулик пояснила клієнту, що для підтвердження трудового стажу необхідно встановити факт належності правовстановлюючого документу - трудової книжки - шляхом подання відповідної заяви до Фрунзівського районного суду Одеської області.

Після того, як право клієнта на безоплатну вторинну правову допомогу було підтверджено, Олена Зозулик підготувала та подала до суду заяву про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.

Розглянувши заяву та додані матеріали до справи, 05 лютого 2018 року Фрунзівський районний суд Одеської області задовольнив в повному обсязі заявлені вимоги, а саме: встановив факт належності трудової книжки колгоспника нашому клієнту.

Так, завдяки професійним діям головного спеціаліста бюро та отриманому судовому рішенню, чоловік зміг оформити пенсію за віком.

За правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звернутися до Захарівського бюро правової допомоги за адресою: смт. Захарівка, вул. 1-го Травня, 49. Тел.: (04860) 9-44-30.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

 

   
   

bannertomorrowslawyer

   

probation banner

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua