mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Дискусійний клуб «Правова матриця» об’єднав правників Одеси

Деталі

zaglУ правовому клубі PRAVOKATOR.Одеса відбулася чергова зустріч дискусійного клубу «Правова матриця». Представники суддівського корпусу, адвокатів, прокурорів, наукових організацій обговорили тему окремої процесуальної дії, участь адвоката в окремій процесуальній дії за дорученням центру з надання безоплатної правової допомоги, етичні та процесуальні аспекти. Зустріч ініціював Координаційний центр за підтримки Проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії.

«На одному дискусійному майданчику ми збираємо представників юридичної професії, які займають протилежні сторони у процесі, а також тих, хто може модерувати цей процес. Це дає можливість обмінятися думками у зручному та відкритому форматі спілкування. Найважливіша ідея «Правової матриці» – можливість бути почутими при обговоренні гострих питань», - розповів про ідею дискусійного клубу директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

DSC 5579

В Одесі проходить вже третій захід у форматі «Правової матриці» - перші дві відбулися у Києві та Харкові. Тож, спільне уявлення про заявлену проблематику планується отримати, зібравши всі думки на загальнонаціональному рівні. 

Учасники зустрічі в Одесі намагалися дійти порозуміння у питанні залучення захисника для проведення окремої процесуальної дії між представниками судової влади, прокуратури, адвокатами. Під час дискусії виявлено проблеми, які виникають у діяльності системи безоплатної правової допомоги при виконанні постанов та ухвал органу досудового розслідування. Кожен запит на призначення адвоката на окрему процесуальну дію повинен був обґрунтований і не порушувати право особи на справедливий захист.

DSC 5653

Зустріч представників різних професійних спільнот мала на меті краще зрозуміти логіку та механізм дій інших учасників судового процесу. Відкритий діалог допоміг обговорити розбіжності у трактуванні цієї норми законодавства та поділитися наявними проблемами.

«У нас сьогодні присутні всі учасники системи правосуддя – судді, адвокати, прокурори, представники системи БПД, науковці. Все це розташовує до продуктивного діалогу, який приведе нас до отримання результату», - зазначила директорка Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області Світлана Клішина.

Захід відбувся за підтримки Проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії. Представниця проекту Сюзанна Мнацаканян зазначила, що проект підтримки судової реформи працює в Україні вже 7 років, і за цей час завдяки такому партнерству можна побачити позитивні результати.

DSC 5595

Більше фотографій заходу можна переглянути на сайті правового клубу PRAVOKATOR.Одеса за посиланням: https://bit.ly/2X7xiDM

 

 

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua