1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Директор Регіонального центру взяла участь у круглому столі діалогової платформи з питань публічних рад при судах Одеси

Деталі

foto kmys 7Сьогодні, 30 листопада 2018 року, відбулося засідання круглого столу з питань публічних рад при судах Одеси, яке організувало Регіональне представництво в Одесі консультативної місії Європейського Союзу в Україні. Від Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області в заході взяла участь директорка центру Світлана Клішина.

За круглим столом зібралися представники судів Одеси та Одеської області, Державної судової адміністрації України, асоціацій адвокатів та правників, окремих адвокатів та представників громадянського суспільства.

Практику ЄС та України у роботі судів з громадянським суспільством представив Саймон Ван Дер Шенк, радник з питань верховенства права регіонального представництва КМЄС в Одесі.

Судді Одеської області виступили з презентацією нагального стану справ та бачення роботи громадських рад при судах. На заході обговорили виклики та перспективи роботи громадянського суспільства у форматі громадських рад при судах.

foto kmys 5

foto kmys 1

foto kmys 3

foto kmys 8


foto kmys 2

\foto kmys 6

foto kmys 7

 

foto kmys 10

foto kmys 11

foto kmys 12

 

 

 
   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua