1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Дотримання стандартів — гарантія якості надання правових послуг громадянам

Деталі

sem adv pod 204 січня 2019 року в Подільському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся навчальний семінар з адвокатами, які співпрацюють з центром, на тему: «Окремі стандарти здійснення представництва суб'єктів права на безоплатну правову допомогу у кримінальному процесі».

Директор Подільського місцевого центру Сергій Мерзляков зазначив, що адвокати при наданні безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам права на таку допомогу у цивільному та адміністративному процесах, а також представництві інтересів потерпілих і свідків, які мають право на БВПД, у кримінальному процесі повинні керуватися стандартами, затвердженими Наказом Мін’юсту від 21.12.2017 № № 4125/5. Мета дотримання стандартів - гарантія якості наданих правових послуг клієнтам БВПД.

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Сергій Кудрявцев звернув увагу адвокатів на окремі стандарти здійснення представництва суб'єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу у кримінальному процесі.

В ході заходу учасники розглянули робочі питання, які виникають під час представництва інтересів суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу. Обговорили ряд проблем, які пов’язані з виконанням доручень адвокатами та можливі шляхи їх вирішення з урахуванням вимог окремих стандартів здійснення представництва суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу у кримінальному процесі.

sem adv pod 2

sem adv pod 1

За правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звернутися до Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 194-а. Телефон: (04862) 3-07-34, (04862) 3-06-56.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.


   
   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua