1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Діти Біляївського дитячого притулку "Надія" отримали роз’яснення на тему «Булінг»

Деталі

teplodar ivanov 205 грудня 2018 року представники Біляївського та Теплодарського бюро правової допомоги разом з працівниками Одеської юстиції взяли участь у заході для дітей Біляївського районного дитячого притулку "Надія" на тему «Стоп Булінг».

Діти дізнались, що таке булінг, які його види існують, як запобігати проявам булінгу, що робити коли ви стали свідком булінгу. Також з дітьми проведена гра, в ході якої змодельовані зміни поведінки дитини-агресора.

Учням розповіли, якщо вони стали свідками булінгу потрібно:

  • втрутитися і припинити цькування;
  • зайняти нейтральну позицію у суперечці;
  • запропонувати сторонам конфлікту самостійно його вирішити;
  • повідомити керівництво навчального закладу про ситуацію, що склалася і вимагати вжити заходів щодо припинення цькування.

Представники бюро правової допомоги надали учасникам інформацію про бюро та вручили інформаційні буклети усім охочим.

teplodar ivanov 2

teplodar ivanov 3

Цього дня перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області Віктор Івановський провів прийом громадян у Теплодарському бюро правової допомоги.

Громадяни отримали роз'яснення та консультації з питань стягнення кредитної заборгованості з внутрішньо переміщених осіб, зняття арешту з банківських рахунків та правила в'їзду до тимчасово неконтрольованої території України Донецької та Луганської областей з дітьми.

teplodar ivanov 1

До Біляївського бюро правової допомоги можна звернутися за адресою: м. Біляївка, вул. Кіпенка, 6. Телефон: (04852) 2-12-22.

Теплодарське бюро правової допомоги розміщується за адресою: м. Теплодар, вул. Польова, 3, каб. 7. Телефон: (048) 709-26-71.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua