mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Дітям: твої права- твій надійний захист!

Деталі

mol gvard 104 квітня 2019 року, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, представники Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Центру зайнятості Суворовського району м. Одеса та Управління патрульної поліції в Одеській області провели цікаву зустріч дітей у ДЦ «Молода гвардія».

«День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини. Дитина володіє повним набором прав і свобод, які задекларовані в законодавстві та є повноправним членом суспільства», - зазначила директорка Центру зайнятості Суворовського району в м. Одеса Ірина Єзерська у вступному слові на відкритті заходу.

Представниця системи безоплатної правової допомоги Валерія Цап говорила з дітьми про їх права, які закріплені в Конституції України та в Конвенції про права дитини та продемонструвала відеоматеріали по цій тематиці.

Окремо було наголошеного на тому, що кожна дитина має право на адвоката за рахунок держави. Звернення на отримання такої правової допомоги , що стосуються дітей, подаються їх законними представниками.

mol gvard 6

mol gvard 3

«Діти, які досягли 14 років, особисто можуть звертатися до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з питань позбавлення своїх батьків батьківських прав, якщо вони порушують права дитини та знущаються над нею, з питань одержання інформації щодо свого усиновлення, звертатися до суду про скасування усиновлення та визнання його недійсним, визначення місця проживання з одним із батьків тощо», - пояснила фахівчиня.

Головний спеціаліст Першого одеського бюро правової допомоги Тетяна Дімова розповіла про охорону праці неповнолітніх та наголосила на тому, що вони у трудових відносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, та при влаштуванні на роботу вправі вимагати укладення трудового договору у письмовій формі (стаття 24 КЗпП). Також неповнолітні мають право на певні пільги щодо робочого часу, заробітної плати та надання відпусток.

Після теоретичної частини діти активно приймали участь у вирішенні задач з трудових питань.

Найбільш захоплюючою частиною заходу для дітей було знайомство з представницею Управління патрульної поліції в Одеській області шкільною інспекторкою Вікторією Байдан, яка розповіла про діяльність патрульного поліцейського, проінформувала та наглядно продемонструвала правила поведінки під час зустрічі з інспектором патрульної поліції.

Наприкінці заходу діти переглядали відео-ролики “Ти і поліція”, по матеріалу яких прийняли участь в опитуванні «вірю - не вірю» та пояснювали, як вірно поводитись з працівниками поліції та на яку допомогу можна від них розраховувати.

mol gvard 4

mol gvard 1

mol gvard 2

Для отримання правових консультацій можна звернутися до Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м Одеса, вул. Коблеська, 40. тел. +38 (048) 726-14-45.


   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua