mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Дітям про торгівлю людьми

Деталі

krasnosil 107 листопада 2019 року юристка Доброславського бюро правової допомоги Інна Дробот разом зі спеціалістом обласного центру зайнятості провели правопросвітницький захід для дітей на тему: «Протидія торгівлі людьми».

Разом з учнями було обговорено різновиди торгівлі людьми, серед яких примусова праця, рабство, звичаї подібні до рабства, сексуальна експлуатація, використання у порнобізнесі, примусова вагітність, вилучення органів, проведення дослідів над людиною, використання у жебрацтві, втягнення в злочинну діяльність, використання у збройних конфліктах, усиновлення (удочеріння) з метою наживи, продаж дитини.

Україна була серед перших країн у Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми.

Торгівля людьми є третім за прибутковістю видом злочинної діяльності, після продажу зброї та наркотиків.

Інна Дробот звернула увагу підлітків, що найбільш вразливими до торгівлі людьми категоріями населення є:

  • жінки у віці 18-26 років, у першу чергу незаміжні (вразливі до сексуальної експлуатації);
  • чоловіки у віці 25-60 років, у першу чергу одружені (вразливі  до трудової експлуатації);
  • діти у віці 13-18 років, у першу чергу дівчатка з неповних та реструктурованих сімей (коли один із батьків нерідний).

Фахівчиня бюро також донесла до відома дітей основні принципи державної політики у сфері надання безоплатної правової допомоги, послуги які діти можуть отримати в місцевих центрах та бюро з надання правової допомоги.

krasnosil 1

«Кожний бажаючий може проконсультуватися в центрах та бюро правової допомоги з питань безпечного виїзду для навчання, одруження та працевлаштування за кордоном», - зазначила вона.

Цього ж дня був проведений виїзний прийом громадян в приміщенні Красносільської сільської ради, під час якого фахівчиня поширила листівки «До кого звертатися за правовою допомогою перебуваючи за кордоном», інформаційні матеріали Бюро та надала правові консультації жителям с. Красносілка.

torgivlya lyudmy

krasnosil 2

З метою отримання юридичних консультацій та роз'яснень, а також складення документів процесуального характеру та представництво інтересів у суді необхідно звертатися до Доброславського бюро правової допомоги, яке розташоване за адресою: смт. Доброслав, вул. Центральна, 75, або за тел: (04855) 9-16-16.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua