1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Про відповідальне батьківство говорили з жителями селища Малодолинське Одеської області

Деталі

vidp batk 224 квітня 2019 року в Малодолинській сільській адміністрації Чорноморської міської ради відбувся прийом громадян та лекція на тему “Відповідальне батьківство”. На заходах Ганна Стемковська — начальник Чорноморського бюро правової допомоги — розповіла присутнім про інформаційну кампанію “Відповідальне батьківство”.

Детальніше...

Представниця Регіонального центру взяла участь у прийомі засуджених з правових питань

Деталі

19.04.Alya kol19 квітня 2019 року в державній установі «Південна виправна колонія (№51)» відбувся прийом засуджених з особистих питань керівництвом установи, в якому взяла участь фахівчиня Регіонального центру спільно з представником спостережної комісії Малиновської районної державної адміністрації.

Детальніше...

В Ізмаїлі старшокласникам розповіли, що важливо знати при працевлаштуванні

Деталі

ZS shkolyariВже з підліткового віку молодь замислюється над питаннями працевлаштування, необхідністю заробітку та майбутньою професією. Аби допомогти їм зробити правильний вибір, 17 квітня 2019 року в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості для учнів 9 класу представники системи безоплатної правової допомоги провели профорієнтаційний захід.

Детальніше...

У Київському районному суді міста Одеси школярі стали учасниками імпровізованого судового засідання

Деталі

imp sud 7Сьогодні, 16 квітня 2019 року, у приміщенні Київського районного суду м. Одеси, школярі гімназії №1 взяли участь у цікавому заході – правопросвітницькій грі у формі імпровізованого суду на тему «Незаконний продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Детальніше...

Відновне правосуддя для дітей: перші успішні кейси

Деталі

vidv prav dl diteyПілотний проект «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» розпочався два місяці тому на базі системи надання безоплатної правової допомоги у Донецькій, Одеській, Львівській, Луганській, Миколаївській та Харківській областях. Перші медіаційні угоди щодо участі у програмі довели, що така процедура має безперечні переваги над каральним правосуддям.

Детальніше...

   
   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua