mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Порядок проходження процедури реєстрації та голосування виборців

Деталі

vib prob 15.07.2019Дострокові парламентські вибори до Верховної Ради України пройдуть 21 липня 2019 року, буде визначено склад Верховної Ради ІХ скликання. У виборах приймають участь 22 партії, вибори пройдуть за пропорційно-мажоритарною системою. До Верховної Ради буде обрано 450 депутатів.

Сьогодні на базі Приморського районного відділу з питань пробації спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено ознайомчо-просвітницький захід «Порядок проходження процедури реєстрації та голосування виборців».

Детальніше...

Для засуджених провели інформаційні заходи щодо захисту виборчих прав під час позачергових виборів до Верховної Ради

Деталі

14 kol vib pr 112 липня 2019 року у приміщенні ОВК № 14 та в Одеському слідчому ізоляторі  представники Регіонального центру та ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» провели для засуджених інформаційні заходи з виборчих прав та їх захисту.

 

Детальніше...

В Татарбунарах провели навчання з питань захисту виборчих прав українців під час позачергових виборів до Верховної Ради

Деталі

tr tat 10.07 vib 12Система безоплатної правової допомоги продовжує готувати фахівців та адвокатів Одеського регіону для надання правової допомоги з питань захисту виборчих прав українців під час позачергових виборів до Верховної Ради України, які відбудуться 21 липня. Перший тренінг відбувся в Одесі 03 липня 2019 року, а сьогодні правники відвідали м. Татарбунари.

Детальніше...

Кожна п’ята правова консультація за телефоном системи БПД стосувалася адміністративного права

Деталі

call center II 2019Впродовж квітня-червня цього року до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 надійшло 73,6 тис. телефонних дзвінків. Практично половина з них – 34,5 тис. стосувалися правових консультацій, а також отримання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Представники системи БПД та адвокати обговорили права виборців та правові наслідки їх порушення

Деталі

vib pravo 03.07. 1503 липня 2019 року, у приміщенні правового клубу “Pravokator.Одеса”, представники Регіонального центру та ВГО «ОПОРА» провели навчальний тренінг для фахівців системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які співпрацюють з системою БПД.

Детальніше...

   
   

satrimala policiya

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua