mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

"Правовий кінозал" системи безоплатної правової допомоги: дітям про булінг

Деталі

kinosal 2Жертвою булінгу може стати будь-хто. Досить просто опинитися в слабкішій позиції або перейти комусь дорогу. Проте найчастіше в розряд жертв потрапляють діти, які чимось відрізняються від своїх ровесників: фізичними даними, успіхами в навчанні, матеріальними можливостями, навіть просто характером. В Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Грушевського представники системи БПД провели правопросвітницький захід "Правовий кінозал".

Детальніше...

У Балті для дітей провели «Правовий кінозал»

Деталі

kinosal pod 116 грудня 2019 року в Балтському кінотеатрі "Родина" працівники Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в межах Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA провели кінопоказ документального фільму "Булер" для студентів та школярів.

Детальніше...

Для засуджених провели лекцію щодо їхніх прав

Деталі

alya prob10 грудня 2019 року з нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини в рамках акції «16 днів проти насильства» в Приморському районному відділі філії Центру пробації в Одеській області відбувся інформаційно-просвітницький захід для підоблікових відділу на тему: «Права та обов’язки засуджених. Порядок зняття та погашення судимості».

Детальніше...

Стикнулись з правовою проблемою та не знаєте, як захистити себе? Завітайте до офісів безоплатної правової допомоги!

Деталі

d bpd 3«Я маю спокій, і мене більш ніхто не турбує», «Якщо мати ціль, треба намагатися захищати свої права», «Має бути більш інформації про можливість отримати допомогу», «Я щиро дякую професіоналам, що працюють у центрах», - такі меседжі звучали сьогодні на неформальному спілкуванні громадян з директоркою системи безоплатної правової допомоги в Одеській області на заході «Кава з директором».

Детальніше...

Єдиний Реєстр перекладачів та системна правопросвітницька робота з дітьми: домовленості учасників Міжвідомчого комітету системи правосуддя

Деталі

0612206 грудня 2019 року відбулося розширене засідання Міжвідомчого комітету системи правосуддя Одеського регіону, до участі у якому окрім постійних учасників були залучені представники Департаменту освіти і науки Одеської міської ради, Державної прикордонної та міграційної служби України. Засідання відбулося у приміщенні Ради адвокатів Одеської області. 

Детальніше...

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua