mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Єдиний Реєстр перекладачів та системна правопросвітницька робота з дітьми: домовленості учасників Міжвідомчого комітету системи правосуддя

Деталі

0612206 грудня 2019 року відбулося розширене засідання Міжвідомчого комітету системи правосуддя Одеського регіону, до участі у якому окрім постійних учасників були залучені представники Департаменту освіти і науки Одеської міської ради, Державної прикордонної та міграційної служби України. Засідання відбулося у приміщенні Ради адвокатів Одеської області. 

Детальніше...

В Одесі пройшла зустріч жінок, які стали жертвами домашнього насильства

Деталі

rosirv kolo 103 грудня 2019 року в межах акції "16 днів без насильства" пройшла відкрита розмова на тему: «Розірви коло домашнього насильства» за участю жінок, які стали жертвами домашнього насильства. Головна мета акції - зробити Одесу безпечним містом для проживання. Дуже часто насильство в сім'ї є тим явищем, яке потім виявляє себе в суспільстві. Держава безпечна тоді, коли панує безпека в сім'ях.

Детальніше...

Із представниками реабілітаційного центру Святого Павла говорили про насильство в сім’ї

Деталі

vil saytПравопросвітницькі заходи в рамках протидії насильства в родині тривають і далі. 29 листопада 2019 року юрист Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги cпільно з психологом Благодійної організації «100% життя. Одеса» провели правопросвітницький захід в приміщенні реабілітаційного центру Св. Павла на тему: «Насильство в сім'ї – це злочин! Як розпізнати та захистити себе».

Детальніше...

У Роздільній неповнолітнім суб’єктам пробації розповіли про домашнє насильство

Деталі

nas pr rozd 1З нагоди Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» в приміщенні Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася зустріч з неповнолітніми суб'єктами пробації.

Детальніше...

В Арцизі говорили про проблеми гендерної нерівності та домашнього насильства

Деталі

art kr stil lystВ Арцизькій районній філії Одеського обласного центру зайнятості у форматі «круглого столу» обговорили гострі проблеми, пов'язані з домашнім насильством та гендерною нерівністю. Директорка Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Соколова та головний спеціаліст центру Марія Осауленко прийняли участь у заході спільно з представниками інших партнерських організацій.

Детальніше...

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua