mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Відновне правосуддя: коли за помилку не карають

Деталі

VP-avtoГерої цієї публікації не знайомі між собою. Але хлопці мають багато спільного. Всі з Одещини, живуть у звичайних родинах, непогано вчаться, займаються спортом. І зробили однакову помилку у житті. Шанс її виправити надала програма відновлення для неповнолітніх.

Детальніше...

В Одесі говорили про можливості розширення доступу до безоплатної правової допомоги для вразливих до ВІЛ груп населення

Деталі

sayt vil 220 листопада 2019 року у правовому клубі  PRAVOKATOR.Одеса відбулась робоча зустріч представників Координаційного центру з надання правової допомоги,  Української фундації правової допомоги, БО "Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ\СНІД" та керівництва Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Одеській області.

Детальніше...

У Києві та Львові обговорили досвід роботи Міжвідомчих комунікаційних комітетів системи правосуддя

Деталі

MKP 4Учора у Києві, сьогодні – у Львові відбуваються засідання робочої групи Комунікаційного комітету системи правосуддя. Учасники обговорюють позитивні практики регіональних Міжвідомчих комунікаційних комітетів і шляхи поширення такого досвіду в інших регіонах.

Детальніше...

Чи обов'язковий стаж для роботи у системі БПД - що цікавило студентів

Деталі

IMG 2264 Дізнатися про 20-річний досвід організації надання безоплатної правової допомоги вразливим громадянам. Отримати підтримку наукової юридичної еліти. Спільно працювати над запровадженням практично орієнтованої юридичної освіти. Про ці та інші напрями співпраці йшлося під час зустрічі в Одеській юридичній академії.

Детальніше...

В Одесі працювали над стратегією розвитку безоплатної правової допомоги

Деталі

str ses 4Четверта стратегічна сесія керівного складу регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вінницькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областей відбулась в Одесі, у Правовому клубі PRAVOKATOR.

Детальніше...

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua