mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Представники безоплатної правової допомоги провели уроки «Я МАЮ ПРАВО!» в школах Одеської області

Деталі

rozdilna 1 ympПротягом першого навчального тижня фахівці системи безоплатної правової допомоги Одеської області проводили уроки «Я маю право!» для учнів загальноосвітніх шкіл.

Детальніше...

Стан реалізації проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» обговорили в Одесі

Деталі

prav vp 04.09.201904 вересня 2019 року у правовому клубі Pravokator.Одеса відбулась робоча зустріч з питання реалізації пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».  Зустріч провела директорка Регіонального центру Світлана Клішина.

 

Детальніше...

В Ізмаїлі провели урок «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

izm ymp 102 вересня 2019 року в ЗОШ № 10 фахівчиня системи безоплатної правової допомоги провела урок в межах правопросвітницького проекту «ЯМП!» на тему прав дитини. Спеціалістка розповіла учням про Конвенцію ООН про права дитини.

Детальніше...

Нелегали, моряки та відстані: правова допомога на Одещині

Деталі

Odesa-200x291Специфіка Одеської області – протяжність кордонів, багатонаціональне населення, значна кількість мігрантів, туристичний сезон. Тому надання безоплатної правової допомоги в регіоні має свої особливості. Це позначається на роботі центрів та бюро правової допомоги Одещини.

Детальніше...

В Одесі обговорили стратегії з протидії насильства над дітьми INSPIRE

Деталі

shlyah do domu 223 серпня 2019 року представники громадських організацій, соціальних служб, служб у справах дітей, поліції, системи безоплатної правової допомоги, обговорили шляхи удосконалення методів протидії насильству над дітьми. Зустріч організовано представниками Одеського благодійного фонду «Шлях до дому» за підтримки INSPIRE Fund.

Детальніше...

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua