Відео

Деталі


01 лютого 2018 року на телеканалі "7 канал" в.о. директора Другого одеського місцевого центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги  Алла Перетятко та головний спеціаліст  відділу правопросвітництва Руслан Станіславів розповіли про пенсійну реформу:


18 січня 2018 року телеглядачі "7 каналу" отримали роз'яснення  щодо статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»  від представників Другого одеського місцевого центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги.


24 жовтня 2017 року начальник Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Сніжана Пейчева в ефірі телеканалу BessarabiaTV  розповіла про результати діяльності роботи бюро за рік.


Черговий випуск телепроекту "Правовий порадник". Про порядок реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в Україні, а також про головні питання, які виникають при реєстрації дитини за місцем проживання, розповідає адвокат Віталій Колосович, який співпрацює з Подільським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

22 вересня 2017 року на зустрічі з адвокатами м. Ізмаїлу  директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Клішина говорила про зміни до Порядку та умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги


28 липня 2017 року, в міському прес-центрі «Odessit.ua» (м. Одеса, вул. Пушкінська, 32) відбулася прес-конференція для представників ЗМІ та громадськості на тему «Підсумки роботи Головного територіального управління юстиції в Одеській області за І півріччя 2017 року».


Директор Другого одеського місцевого центру з надання БВПД Вадим Твердохліб і Алла Перетятко 27 червня 2017 року відповіли в ефірі 7 каналу на питання, як і кому допомагає Центр, чому рівень довіри громадян до системи БПД постійно збільшується, в чому секрет успішної роботи фахівців центру, і чому найменш захищені категорії населення саме тут можуть отримати правову допомогу і захистити свої права.


Черговий випуск телепроекту "Правовий порадник".  Питання правової організації працевлаштування, переваг офіційного працевлаштування, а також нове для України поняття аутстаффінгу на конкретних прикладах висвітлює адвокат Віталій Колосович, який співпрацює з центрами безоплатної правової допомоги.


Черговий випуск телепроекту "Правовий порадник". Гість передачі - адвокат Борис Григоржевський, який співпрацює з Котовським місцевим центром з надання БВПД . Тема передачі: «Спадок: хто має на нього право і як його отримати»


15 лютого 2017 року директор Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області Світлана Клішина спільно з начальником Головного територіального управління юстиції в Одеській області Миколою Станіщуком в ефірі телеканалу "Репортер" розповіли про систему безоплатної правової допомоги в Одеському регіоні


З 05 січня законодавством значно розширене коло осіб, що мають право на професійну правничу допомогу в суді за рахунок держави.

Про це 27 січня 2017 року у програмі 7 каналу "Вечір на 7" розповіли директор Другого одеського місцевого центру з надання БВПД Ірина Бондаренко та в.о. начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги центру Алла Перетятко:

 

16 грудня 2016 року, у прямому ефірі програми "Прожектор" на 7 каналі обговорили проект "Електронний суд", впроваджений у кількох судах Одеської області. Учасники заходу: директор Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області Світлана Клішина, начальник територіального управління Державної судової адміністрації в Одеській області Володимир Куценко, голова Київського районного суду м. Одеси Сергій Чванкін, суддя Київського районного суду м. Одеси Володимир Петренко, практикуючі адвокати, судді.

 

5 грудня 2016 року директор Другого місцевого центру з надання БВПД І рина Бондаренко розповіла глядачам 7 каналу у програмі "Новини" про можливість для адвокатів взяти участь в освітній програмі "Адвокат майбутнього".


 


5 грудня 2016 року в рамках всеукраїнського тижня права на базі ЗОШ №9 директор Котовського місцевого центру з надання БВПД Сергій Мерзляков провів бесіду зі старшокласниками «Відкритість правоохоронної системи – запорука довіри громадян»26 листопада в ефірі 7 телеканалу програми "Вечер на 7" начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Другого одеського місцевого центру Наталя Митрофанова розповіла, чому громадські формування до 01 січня 2017 року мають привести свої установчі документи у відповідність до вимог чинного законодавства.18 листопада 2016 року про актуальні питання оформлення спадщини для одеситів в ефірі програми Одесса-ВЕСТИ Медіагрупи ГЛАС говорили директор Другого місцевого центру з надання БВПД Ірина Бондаренко та приватний нотаріус Лиманського районного нотаріального округу Одеської області Юрій Орзіх

 

 

Спільне консультування громадян м. Чорноморська провели 19 жовтня 2016 року представники ГТУЮ та Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області

 

 

27 вересня 2016 року на каналі "Бессарабия ТВ" розповіли про Білгород - Дністровське бюро правової допомоги:У програмі 7 каналу "Вечер на 7" директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Клішина детально розповіла про роботу 25 бюро правової допомоги, які відкрили свої двері 1 вересня 2016 року. 


Рік роботи Котовського місцевого центру з надання БВПД: перспективи розвитку. Інтерв'ю директора Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергія Мерзлякова.


Про пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань 13 липня у сюжеті програми "Вести" Медіагрупи Глас розповідають директор Центру Ірина Бондаренко та начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової осіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Сергій Кадигроб.

 

Про роботу та повноваження Другого одеського місцевого центру з надання БВПД 13 липня детально у сюжеті програми "Вести" Медіагрупи Глас розповідають заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Анастасія Арцимович та заступник начальника відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Наталя Мітрофанова.

 

В ефірі програми телеканалу ГЛАС "Вести Плюс" директор Третього місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Алла Лавренюк розповіла телеглядачам про розширення повноважень місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


В центрах надання безоплатної вторинної правової допомоги соціально незахищені верстви населення можуть отримати послуги адвоката для захисту своїх прав у суді. Але чи завжди треба звертатися до суду? Як перевірити своє право на адвоката за рахунок держави? Ці питання, а також відкриття 400 додаткових точок доступу населення до правової допомоги Міністерством юстиції України коментувала директор Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Бондаренко у теле- і радіо програмі "Вести" медіагрупи Глас. 


12 квітня 2016 року у приміщенні Регіонального центру безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області на круглому столі було підписано меморандум про співпрацю між центром та громадською організацією “Нікопольський центр духовної та соціально-психологічної реабілітації "Відкриті двері" в рамках проекту "Разом проти тортур - за людську гідність"

 

Виступ директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Світлани Клішиної 31 березня 2016 року в Одеському прес-центрі “Paritet” (прес-конференція на тему: “Реформування територіальних органів юстиції та системи надання безоплатної правової допомоги, вдосконалення системи онлайн-послуг”)  


Виступ директора Другого місцевого центру з надання БВПД Ірини Бондаренко та директора Третього місцевого центру з надання БВПД Алли Лавренюк в новинах Медіагрупи ГЛАС - "Вести Одесса" 


Співпраця Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з Теплодарським професійним ліцеєм


В громадській приймальні Одеської обласної державної адміністрації почало працювати бюро правової допомоги

 Ірина Бондаренко в програмі "5 Днів"

 

Соціальна реклама П. Петренко

Світлана Клішина про безоплатну правову допомогу в Одеській області

   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua