logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Відео

Деталі

В Україні готують юристів у близько 250 навчальних закладах, які щороку випускають близько 30 тисяч фахівців. Проте потреба у якісній правовій допомозі залишається. Про роботу Ізмаїльського місцевого центру з надання БВПД та бюро правової допомоги розповідається у сюжеті:

У сюжеті ТК "Медіа інформ" - про прес-конференцію "Правова допомога поруч!"

Команда Подільського місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги спільно з партнерами провели екскурсію для учнів 2-3 курсу Подільського професійного ліцею до вагонного депо. Учні ознайомилися з трудовими правами та гарантіями, які передбачені законодавством для неповнолітніх з правилами поводження на залізниці:

Сюжет Ізмаїльського місцевого центру з надання БВПД, присвячений Всесвітньому дню захисту прав споживачів (15 березня): як та в які строки можна повернути товар неналежної якості? Куди звернутися за консультацією з питань законодавства щодо захисту прав споживачів?


Про проблемні питання спадщини говорили під час другого випуску програми "Правове поле"  головний спеціаліст Балтського бюро правової допомоги Руслан Москаленко та адвокат, який співпрацює з Подільським місцевим центром з надання БВПД Віталій Колосович.


06 березня 2018 року  в ефірі "7 каналу"  виступила директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Клішина, а також  суддя Малиновського районного суду м. Одеси Сергій Черевко, голова «Союзу юристів Одеської області» Олександр Рябець, представник Одеського регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» Денис Бочкарьов.  Темою передачі стала можливість клієнтів системи безоплатної правової допомоги отримати експертні послуги у судових справах на умовах "pro bono":

06 березня 2018 року на прес-конференції у приміщенні інформаційного агентства «Одеса-медіа» обговорили можливість клієнтів системи безоплатної правової допомоги в Одеській області отримати експертні послуги у судових справах на умовах “pro bono”:

01 лютого 2018 року на телеканалі "7 канал" в.о. директора Другого одеського місцевого центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги  Алла Перетятко та головний спеціаліст  відділу правопросвітництва Руслан Станіславів розповіли про пенсійну реформу:


18 січня 2018 року телеглядачі "7 каналу" отримали роз'яснення  щодо статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»  від представників Другого одеського місцевого центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги.


24 жовтня 2017 року начальник Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Сніжана Пейчева в ефірі телеканалу BessarabiaTV  розповіла про результати діяльності роботи бюро за рік.


Черговий випуск телепроекту "Правовий порадник". Про порядок реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в Україні, а також про головні питання, які виникають при реєстрації дитини за місцем проживання, розповідає адвокат Віталій Колосович, який співпрацює з Подільським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

22 вересня 2017 року на зустрічі з адвокатами м. Ізмаїлу  директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Клішина говорила про зміни до Порядку та умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги


28 липня 2017 року, в міському прес-центрі «Odessit.ua» (м. Одеса, вул. Пушкінська, 32) відбулася прес-конференція для представників ЗМІ та громадськості на тему «Підсумки роботи Головного територіального управління юстиції в Одеській області за І півріччя 2017 року».


Директор Другого одеського місцевого центру з надання БВПД Вадим Твердохліб і Алла Перетятко 27 червня 2017 року відповіли в ефірі 7 каналу на питання, як і кому допомагає Центр, чому рівень довіри громадян до системи БПД постійно збільшується, в чому секрет успішної роботи фахівців центру, і чому найменш захищені категорії населення саме тут можуть отримати правову допомогу і захистити свої права.


Черговий випуск телепроекту "Правовий порадник".  Питання правової організації працевлаштування, переваг офіційного працевлаштування, а також нове для України поняття аутстаффінгу на конкретних прикладах висвітлює адвокат Віталій Колосович, який співпрацює з центрами безоплатної правової допомоги.


Черговий випуск телепроекту "Правовий порадник". Гість передачі - адвокат Борис Григоржевський, який співпрацює з Котовським місцевим центром з надання БВПД . Тема передачі: «Спадок: хто має на нього право і як його отримати»


15 лютого 2017 року директор Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області Світлана Клішина спільно з начальником Головного територіального управління юстиції в Одеській області Миколою Станіщуком в ефірі телеканалу "Репортер" розповіли про систему безоплатної правової допомоги в Одеському регіоні


З 05 січня законодавством значно розширене коло осіб, що мають право на професійну правничу допомогу в суді за рахунок держави.

Про це 27 січня 2017 року у програмі 7 каналу "Вечір на 7" розповіли директор Другого одеського місцевого центру з надання БВПД Ірина Бондаренко та в.о. начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги центру Алла Перетятко:

 

16 грудня 2016 року, у прямому ефірі програми "Прожектор" на 7 каналі обговорили проект "Електронний суд", впроваджений у кількох судах Одеської області. Учасники заходу: директор Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області Світлана Клішина, начальник територіального управління Державної судової адміністрації в Одеській області Володимир Куценко, голова Київського районного суду м. Одеси Сергій Чванкін, суддя Київського районного суду м. Одеси Володимир Петренко, практикуючі адвокати, судді.

 

5 грудня 2016 року директор Другого місцевого центру з надання БВПД І рина Бондаренко розповіла глядачам 7 каналу у програмі "Новини" про можливість для адвокатів взяти участь в освітній програмі "Адвокат майбутнього".


 


5 грудня 2016 року в рамках всеукраїнського тижня права на базі ЗОШ №9 директор Котовського місцевого центру з надання БВПД Сергій Мерзляков провів бесіду зі старшокласниками «Відкритість правоохоронної системи – запорука довіри громадян»26 листопада в ефірі 7 телеканалу програми "Вечер на 7" начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Другого одеського місцевого центру Наталя Митрофанова розповіла, чому громадські формування до 01 січня 2017 року мають привести свої установчі документи у відповідність до вимог чинного законодавства.18 листопада 2016 року про актуальні питання оформлення спадщини для одеситів в ефірі програми Одесса-ВЕСТИ Медіагрупи ГЛАС говорили директор Другого місцевого центру з надання БВПД Ірина Бондаренко та приватний нотаріус Лиманського районного нотаріального округу Одеської області Юрій Орзіх

 

 

Спільне консультування громадян м. Чорноморська провели 19 жовтня 2016 року представники ГТУЮ та Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області

 

 

27 вересня 2016 року на каналі "Бессарабия ТВ" розповіли про Білгород - Дністровське бюро правової допомоги:У програмі 7 каналу "Вечер на 7" директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Клішина детально розповіла про роботу 25 бюро правової допомоги, які відкрили свої двері 1 вересня 2016 року. 


Рік роботи Котовського місцевого центру з надання БВПД: перспективи розвитку. Інтерв'ю директора Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергія Мерзлякова.


Про пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань 13 липня у сюжеті програми "Вести" Медіагрупи Глас розповідають директор Центру Ірина Бондаренко та начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової осіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Сергій Кадигроб.

 

Про роботу та повноваження Другого одеського місцевого центру з надання БВПД 13 липня детально у сюжеті програми "Вести" Медіагрупи Глас розповідають заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Анастасія Арцимович та заступник начальника відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Наталя Мітрофанова.

 

В ефірі програми телеканалу ГЛАС "Вести Плюс" директор Третього місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Алла Лавренюк розповіла телеглядачам про розширення повноважень місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


В центрах надання безоплатної вторинної правової допомоги соціально незахищені верстви населення можуть отримати послуги адвоката для захисту своїх прав у суді. Але чи завжди треба звертатися до суду? Як перевірити своє право на адвоката за рахунок держави? Ці питання, а також відкриття 400 додаткових точок доступу населення до правової допомоги Міністерством юстиції України коментувала директор Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Бондаренко у теле- і радіо програмі "Вести" медіагрупи Глас. 


12 квітня 2016 року у приміщенні Регіонального центру безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області на круглому столі було підписано меморандум про співпрацю між центром та громадською організацією “Нікопольський центр духовної та соціально-психологічної реабілітації "Відкриті двері" в рамках проекту "Разом проти тортур - за людську гідність"

 

Виступ директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Світлани Клішиної 31 березня 2016 року в Одеському прес-центрі “Paritet” (прес-конференція на тему: “Реформування територіальних органів юстиції та системи надання безоплатної правової допомоги, вдосконалення системи онлайн-послуг”)  


Виступ директора Другого місцевого центру з надання БВПД Ірини Бондаренко та директора Третього місцевого центру з надання БВПД Алли Лавренюк в новинах Медіагрупи ГЛАС - "Вести Одесса" 


Співпраця Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з Теплодарським професійним ліцеєм


В громадській приймальні Одеської обласної державної адміністрації почало працювати бюро правової допомоги

 Ірина Бондаренко в програмі "5 Днів"

 

Соціальна реклама П. Петренко

Світлана Клішина про безоплатну правову допомогу в Одеській області

   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua