День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Послуги захисту і представництва

Деталі

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області забезпечує надання правової допомоги особам, зазначеним у пунктах 3-7 частини першої статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" , а саме:

  • особам, до яких застосовано адміністративне затримання:

- в частині здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру.

  • особам, до яких застосовано адміністративний арешт:

- в частині здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

  • особам, які відповідно до положень кримінального процесуального законодавства вважаються затриманими, або стосовно яких обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою:

- в частині здійснення захисту, складання документів процесуального характеру.

  • особам, у кримінальних провадженнях стосовно яких відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України захисник залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії, а також особи, засуджені до покарання у вигляді позбавлення волі, тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців або обмеження волі:

- на всі види правових послуг: захист, здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру.

Повідомлення про затримання осіб приймаються та обробляються уповноваженою службовою особою Регіонального Центру цілодобово.

 Увага: Клієнтам з цивільних та адміністративних питань необхідно звертатись до місцевих центрів 

 Увага: Орієнтовний перелік документів, які необхідно надати до місцевого центру для отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

З 01.07.2015 рокуЗакон України «Про безоплатну правову допомогу»,набрав чинності в повному обсязі та право на безоплатну вторинну правову допомогу у цивільних та адміністративних справах мають:

  • особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб:

- на всі види правових послуг: захист, здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру.

  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім'ї:

- на всі види правових послуг: захист, здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру.

- на всі види правових послуг: захист, здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру, до моменту прийняття рішення про надання статусу біженця та у разі, якщо особа оскаржує рішення щодо статусу біженця.

- на всі види правових послуг, стосовно питань, пов’язаних з їх соціальним захистом.

  • особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи:

- в частині здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру, протягом розгляду справи в суді.

  • особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку:

- в частині здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру, протягом розгляду справи в суді.

  • особи, реабілітовані відповідно до законодавства України:

- в частині здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру, стосовно питань, пов’язаних з реабілітацією.

   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua