На Одещині адвокатка системи БПД допомогла особі з інвалідністю списати безнадійну дебіторську заборгованість за комунальні послуги для оформлення субсидії

Деталі

dergachovaДо Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Р. та повідомила, що у зв’язку з тим, що вона довгий період перебувала на лікуванні, в неї виникла заборгованість за оплату комунальних платежів, що унеможливлює отримання нею субсидії.

Детальніше...

В Іванівському бюро правової допомоги захистили права дитини та допомогли стягнути з батьків аліменти на її утримання

Деталі

pochtarДо Іванівського бюро правової допомоги звернулась громадянка Л. Вона розповіла, що з травня 2012 року її син та невістка залишили свою маленьку доньку на її виховання. З тих пір батьки навіть не спілкуються з дитиною.

Детальніше...

 

Фахівці Другого одеського місцевого центру допомогли інваліду дитинства отримати пенсію у зв’язку з втратою годувальника

Деталі

pensiya invalid dytynstvaГромадянин Г. звернувся до Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для отримання консультації з питань отримання пенсії у зв’язку з втратою годувальника. Як виявилось,клієнт Центру є інвалідом дитинства, який знаходився на утриманні, проте після втрати годувальника лише отримував державну соціальну допомогу по інвалідності.

Детальніше...

 

На Одещині переселенець отримав спадщину, яка знаходиться на тимчасово непідконтрольній території

Деталі

SmirnovВідсутність державної реєстрації смерті матері перешкоджала чоловіку, який є вимушено переміщеною особою та мешкає на Одещині, прийняти спадщину та одержати правовстановлювальні документи на неї. Це змусило його звернутись по допомогу до Другого одеського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

 

Особі з інвалідністю допомогли зняти арешт з нерухомого майна

Деталі

Pavlyuk

До Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся літній чоловік, який потребував допомоги у вирішенні питання щодо зняття арешту з нерухомого майна.

Детальніше...

 
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua