Успішна практика

Деталі

dubrovskaАдвокатка Ганна Дубровська представляла інтереси клієнта С. у суді на підставі доручення Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області № 015-0001143 від 24.03.2016.

Згідно обвинувальним актом громадянин С. обвинувачувався у скоєнні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України, а саме умисному вбивстві.

Завдяки правильно обраній правовій позиції, стороні захисту вдалося переконати суд у відсутності в діях С. ознак інкримінованого йому кримінального правопорушення. У зв’язку з чим стороною обвинувачення було змінено обвинувачення в суді. Відповідно до нового обвинувального акта підзахисний С. обвинувачувався у скоєні тяжкого злочину, передбаченого ч.1 ст.119 КК України (вбивство через необережність).

У підсумку, місцевим районним судом ухвалено вирок, яким клієнту Регіонального центру призначено вирок у вигляді трьох років чотирьох місяців позбавлення волі, із одночасним застосуванням положень ч.5 ст.72 КК України.

Завдяки такому рішенню С. було звільнено з- під варти у залі суду, оскільки строк попереднього ув’язнення, відбутий у межах кримінального провадження, дорівнював фактично призначеному покаранню.

Представники Другого одеського місцевого центру скасували заочне рішення суду та добились права на справедливий судовий розгляд

Деталі

Smirnov LysakГр.П. звернулась до центру правової допомоги для захисту порушених прав та законних інтересів, а саме: для оскарження заочного рішення суду про відшкодування збитків завданих внаслідок затоплення квартири.

Детальніше...

 

Адвокат від Другого одеського місцевого центру допоміг клієнці у справі про стягнення компенсації частини комунальних послуг

Деталі

Chornuzkyi07 червня 2017  року громадянка Б. звернулась до Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для представництва інтересів у суді під час розгляду справи про стягнення компенсації частини комунальних послуг.

Детальніше...

 

В Іванівському бюро правової допомоги клієнту допомогли захистити свої права як орендодавця

Деталі

pochtarДо Іванівського бюро правової допомоги звернувся клієнт, гр. Х, який вже раніше отримав юридичну допомогу від фахівців бюро. В 2017 році начальник відділу Вадим Почтар допоміг йому у справі щодо зняття арешту з майна, що йому належить.

Детальніше...

 

У Роздільнянському місцевому центрі клієнту допомогли врегулювати питання щодо розподілу майна мировою угодою

Деталі

Nepochatov 3За даними досліджень, сьогодні в Україні розлучаються близько 45% сімейних пар. Окрім емоційних переживань, не менш складним та болючим питанням для вже колишнього подружжя стає розподіл нажитого під час шлюбу майна. Саме з таким питанням до Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся гр. П.

Детальніше...

 
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua