Спеціаліст Білгород-Дністровського бюро допомогла клієнту-залізничнику захистити право на пільгову пенсію

Деталі

Vasilenko KaterynaДо Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги звернувся громадянин З. для захисту його права на пільгову пенсію. 

Детальніше...

Спеціаліст місцевого центру з надання правової допомоги відстояв право державного службовця на перерахунок пенсії

Деталі

EgorovДо Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги звернувся громадянин А., який потребував фахової юридичної допомоги у вирішенні питання щодо перерахунку пенсії відповідно до Закону України”Про державну службу”. Вирішувати справу клієнта у суді доручили Олександру Єгорову, начальнику відділу представництва Першого одеського місцевого центру.

Детальніше...

 

В Арцизькому місцевому центрі з надання БВПД допомогли дитині-сироті захистити своє право на житло

Деталі

Nedova09.02.2017 року клієнт І., який є дитиною-сиротою, звернувся до Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за правовою допомогою щодо здійснення  представництва інтересів у суді  з питання  забезпечення житлових прав, а саме: зобов'язання Арцизької міської ради Одеської області надати житло громадянину з числа дітей-сиріт, дітей які позбавлені батьківського піклування. Про можливість отримати БПД клієнт дізнався через рекомендацію іншої особи.

Детальніше...

 

У Болградському бюро правової допомоги клієнту допомогли повернути кошти, витрачені на лікування

Деталі

MatanskaДо Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 19 квітня 2017 р. звернувся громадянин П. із зверненням про надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме здійснення представництва інтересів у суді про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої вчиненням кримінального правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 1 КК України.

Детальніше...

 

Клієнту Окнянського бюро правової допомоги поновлено його право на земельну частку

Деталі

GushkanГромадянин Ц. звернувся до Окнянського бюро правової допомоги - він потребував кваліфікованої правової допомоги та здійснення представництва його інтересів в Красноокнянському районному суді Одеської області по справі щодо визнання права власності на земельну частку (пай).

Детальніше...

 
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua