В Овідіопольському бюро правової допомоги клієнтці-сироті допомогли відстояти право на соціальне житло

Деталі

Melnichenko TetyanaДо Овідіопольського бюро правової допомоги, яке є відокремленим відділом Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, звернулась громадянка Т., яка потребувала допомоги у захисті свого права на соціальне житло.  

Детальніше...

Зусиллями юриста Другого одеського місцевого центру суд зобов’язав Департамент праці та соціального захисту забезпечити одинокій жінці з інвалідністю належне утримання в комунальній установі

Деталі

Zinkevich 2Нагадуємо, що наприкінці грудня 2016 року до Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) звернулась гр.Р. та розповіла про порушення її прав керівництвом комунальної установи «Геріатричний Дім Милосердя імені святого цілителя Пантелеймона» (далі – Дім Милосердя), в якій вона проживає.

Детальніше...

 

Спеціаліст Білгород-Дністровського бюро допомогла клієнту-залізничнику захистити право на пільгову пенсію

Деталі

Vasilenko KaterynaДо Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги звернувся громадянин З. для захисту його права на пільгову пенсію. 

Детальніше...

 

Спеціаліст місцевого центру з надання правової допомоги відстояв право державного службовця на перерахунок пенсії

Деталі

EgorovДо Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги звернувся громадянин А., який потребував фахової юридичної допомоги у вирішенні питання щодо перерахунку пенсії відповідно до Закону України”Про державну службу”. Вирішувати справу клієнта у суді доручили Олександру Єгорову, начальнику відділу представництва Першого одеського місцевого центру.

Детальніше...

 

В Арцизькому місцевому центрі з надання БВПД допомогли дитині-сироті захистити своє право на житло

Деталі

Nedova09.02.2017 року клієнт І., який є дитиною-сиротою, звернувся до Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за правовою допомогою щодо здійснення  представництва інтересів у суді  з питання  забезпечення житлових прав, а саме: зобов'язання Арцизької міської ради Одеської області надати житло громадянину з числа дітей-сиріт, дітей які позбавлені батьківського піклування. Про можливість отримати БПД клієнт дізнався через рекомендацію іншої особи.

Детальніше...

 
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua