Літньому чоловіку поновлено право на приватизацію та одержання правовстановлюючого документу на спадок

Деталі

MaravchinskaЧасто трапляється, що за частину свого життя людина не встигає здійснити державну реєстрацію права власності та виготовити на своє ім’я правовстановлюючі документи.

Детальніше...

Пенсіонерка з Одеси через систему БПД відшкодувала майже 24 тис. грн за затоплену сусідом квартиру

Деталі

RyzhichДо Третього одеського місцевого центру звернулася громадянка Т. та повідомила, що власник квартири, розташованої поверхом вище, залив її квартиру водою, у результаті чого на стінах та стелі з’явилися великі плями, почали відставати шпалери та шпаклювальний шар, почалось розповсюдження плісняви та грибку.

Детальніше...

 

Адвокат системи БПД допоміг клієнту центра у справі щодо швидкого та неупередженого судового розслідування

Деталі

kandybov kollazhГромадянин Я. звернувся до Третього одеського місцевого центру за правовою допомогою для представництва інтересів у кримінальному провадженні за ч.2 ст.190 ККУ (шахрайство). Для надання безоплатної вторинної правової допомоги було призначено адвоката Юрія Кандибова.

Детальніше...

 

Юристи центру правової допомоги з Одещини допомогли захистити права потерпілого, який став жертвою шахраїв

Деталі

sprava shaxraystvo 1Доволі часто люди похилого віку стають жертвами шахраїв, які, ввійшовши в довіру останніх, незаконними шляхами отримують їхнє майно або грошові кошти, що і сталось з гр.А., який звернувся до Другого одеського місцевого Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі- Центр) за допомогою.

Детальніше...

 

Успішна практика

Деталі

dubrovskaАдвокатка Ганна Дубровська представляла інтереси клієнта С. у суді на підставі доручення Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області № 015-0001143 від 24.03.2016.

Згідно обвинувальним актом громадянин С. обвинувачувався у скоєнні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України, а саме умисному вбивстві.

Завдяки правильно обраній правовій позиції, стороні захисту вдалося переконати суд у відсутності в діях С. ознак інкримінованого йому кримінального правопорушення. У зв’язку з чим стороною обвинувачення було змінено обвинувачення в суді. Відповідно до нового обвинувального акта підзахисний С. обвинувачувався у скоєні тяжкого злочину, передбаченого ч.1 ст.119 КК України (вбивство через необережність).

У підсумку, місцевим районним судом ухвалено вирок, яким клієнту Регіонального центру призначено вирок у вигляді трьох років чотирьох місяців позбавлення волі, із одночасним застосуванням положень ч.5 ст.72 КК України.

Завдяки такому рішенню С. було звільнено з- під варти у залі суду, оскільки строк попереднього ув’язнення, відбутий у межах кримінального провадження, дорівнював фактично призначеному покаранню.

 
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua