У Балтському бюро правової допомоги переселенці з Донеччини допомогли встановити факт смерті чоловіка на тимчасового окупованій території України

Деталі

MoskalenkoУ мешканців тимчасово окупованих територій України часто виникають проблеми при реєстрації народження дитини чи смерті рідних та близьких. В подальшому відсутність важливих документів є перешкодою для отримання різного виду допомоги чи оформлення спадщини, оскільки документи, які видають на окупованих територіях, не мають юридичної сили та не визнаються на території України.

Детальніше...

У Другому одеському місцевому центрі клієнтці допомогли відстояти право на отримання аліментів

Деталі

Lysak22 вересня 2017 року громадянка П. звернулась до Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для здійснення представництва інтересів в суді під час розгляду справи про стягнення аліментів на утримання непрацездатної матері.

Детальніше...

 

В Овідіопольському бюро правової допомоги клієнтці-сироті допомогли відстояти право на соціальне житло

Деталі

Melnichenko TetyanaДо Овідіопольського бюро правової допомоги, яке є відокремленим відділом Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, звернулась громадянка Т., яка потребувала допомоги у захисті свого права на соціальне житло.  

Детальніше...

 

Зусиллями юриста Другого одеського місцевого центру суд зобов’язав Департамент праці та соціального захисту забезпечити одинокій жінці з інвалідністю належне утримання в комунальній установі

Деталі

Zinkevich 2Нагадуємо, що наприкінці грудня 2016 року до Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) звернулась гр.Р. та розповіла про порушення її прав керівництвом комунальної установи «Геріатричний Дім Милосердя імені святого цілителя Пантелеймона» (далі – Дім Милосердя), в якій вона проживає.

Детальніше...

 

Спеціаліст Білгород-Дністровського бюро допомогла клієнту-залізничнику захистити право на пільгову пенсію

Деталі

Vasilenko KaterynaДо Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги звернувся громадянин З. для захисту його права на пільгову пенсію. 

Детальніше...

 
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua