Фахівці бюро правової допомоги допомогли вирішити пенсійну проблему чоловіка як учасника ядерних випробувань

Деталі

Teplodar BilyayivkaДо Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин М., який потребував допомоги у справі щодо визнання дій неправомірними та зобов’язання зробити перерахунок та виплату пенсії.

Детальніше...

У Захарівському бюро правової допомоги клієнту допомогли повернути кошти, витрачені на лікування

Деталі

Kulik

До Захарівського бюро правової допомоги звернувся чоловік з обмеженими фізичними можливостями за допомогою у справі щодо відшкодування понесених витрат на лікування, завданих ушкодженням здоров’я.

Детальніше...

 

Cпеціаліст місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги не дозволив дитині залишитися в будинку-інтернаті

Деталі

NepochatovДо Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за допомогою у справі щодо визнання батьківства по відношенню до неповнолітнього сина звернувся громадянин Р..

З 2000 по 2005 рік клієнт центру  перебував у фактичних шлюбних відносинах з громадянкою Б., в 2001 році у них народився син. За недостатньою юридичною обізнаністю батько дитини під час реєстрації народження сина не подав заяву про визнання батьківства.

Детальніше...

 

Адвокат, який співпрацює з центром з надання БВПД, добилася усунення порушення прав споживача житлово-комунальних послуг

Деталі

Zayceva13 квітня 2017 року з метою отримання безоплатної вторинної правової допомоги по справі щодо стягнення боргу за комунальні послуги до Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин Р., який є інвалідом війни. Про можливість отримати такої допомоги він дізнався з газети.

Детальніше...

 

Представник Роздільнянського місцевого центру з надання БВПД добився закриття адміністративної справи суду щодо учасника бойових дій

Деталі

NepochatovДо Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин А., який перебуває під юрисдикцією України та є учасником бойових дій.

Суть справи клієнта полягає у тому, що відносно нього було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідно до якого громадянин А. на повороті, керуючи автомобілем, не вибрав безпечну швидкість та не врахував дорожніх умов, здійснив зіткнення з іншим автомобілем, цим самим вчинивши правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.

Детальніше...

 
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua