День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

У Роздільнянському місцевому центрі допомогли внутрішньо переміщеній особі захистити право на отримання пенсії

Деталі

nepochatov new 1П’ять років на Донбасі тривають бойові дії, які назавжди змінили долі багатьох простих українців. Чимало людей вимушені були залишити власні домівки та рятувати своє життя в інших областях України. Держава стикнулась з таким явищем як внутрішньо переміщені особи, тобто ті особи, яких змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру (ст. 1 Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»). Крім того перед державою виникло багато проблем щодо реалізації своїх обов’язків по відношенню до вразливих категорій населення – пенсіонерів, інвалідів, виплат їм пенсій та інших видів допомог.

Детальніше...

Внутрішньо переміщеній особі допомогли відстояти право на отримання пенсійного забезпечення

Деталі

PavlyukДо Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин В., який є внутрішньо переміщеною особою, для отримання правової допомоги — складення адміністративного позову про визнання дій Пенсійного фонду України протиправними та зобов’язання вчинити певні дії, а саме стягнути заборгованість з виплати пенсії.

Детальніше...

 

В Роздільнянському місцевому центрі учаснику АТО допомогли захистити трудові права

Деталі

BusyukДо Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся гр. М, учасник бойових дій, з проханням надати правову допомогу у справі щодо поновлення його на роботі та виплаті середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Детальніше...

 

Учасник АТО відстояв своє право на житло, залучившись правовою допомогою системи БПД

Деталі

hyzhnyakДо Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин Б., полковник медичної служби Військово-медичного клінічного центру Південного регіону МО України, учасник антитерористичної операції, для отримання правової допомоги - представництва його інтересів в суді  у справі про усунення перешкод у користуванні приміщеннями, визнання недійсним договору оренди та виселення сім’ї військовослужбовця.

Детальніше...

 

В Захарівському бюро правової допомоги клієнту допомогли у призначенні пенсії за віком на пільгових умовах

Деталі

Kulik 2У Захарівське бюро правової допомоги звернувся гр. М з питанням щодо призначення пенсії на пільгових умовах.

Детальніше...

 
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua