Як вберегтися від шахрайства при використанні банківських карток?

Деталі

rozdilna shahraystvo 2Протягом квітня працівники Роздільнянського місцевого центру, Захарівського та Іванівського бюро правової допомоги в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли людям похилого віку та особам з інвалідністю про те, як убезпечити себе від карткових шахраїв.

На зустрічах висвітлювались актуальні питання, а саме: як убезпечити себе при знятті грошей у банкоматі? Яких правил потрібно дотримуватись при розрахунках карткою в торгівельній мережі, закладах харчування? Як банки борються з шахраями? Що робити, якщо гроші з картки все ж зникли?

Зверніть увагу! На кожному банкоматі розміщено його фото зовнішнього вигляду. При обслуговуванні потрібно переконатись у відсутності на ньому можливих накладок або сторонніх предметів, які надають шахраям можливість скопіювати дані з магнітної смуги картки або дізнатись PIN- код. Якщо Ви розраховуєтесь карткою в торгівельній мережі або в закладі харчування, то картка має завжди бути в полі вашого зору, тобто розрахунок здійснюється тільки у вашій присутності, введення PIN- коду не повинно супроводжуватись наглядом сторонніх осіб. Банки здійснюють цілий комплекс заходів для протистояння шахрайським діям, але цього недостатньо. Користувач картки має пам’ятати, що не можна розголошувати конфіденційну інформацію – це кодове слово, номери карток, термін їх дії, PIN- код і CVC/ CVV- код (3 цифри на зворотній стороні картки) ні знайомим, ні стороннім, ні тим більше тим особам, які представились співробітниками банку. Якщо ж Ви все таки стали жертвою шахраїв, то потрібно звернутись із відповідними заявами до банку та правоохоронних органів.

rozdilna shahraystvo 2 rozdilna shahraystvo 1

За правовими консультаціями та роз’ясненнями можна звертатися до Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

м. Роздільна, вул. Незалежності, 2. Телефон: (04853) 5-03-66, (04853) 5-04-43

Захарівське бюро правової допомоги: смт. Захарівка, вул. 1-го Травня, 49. Тел.: (04860) 9-44-30.

Іванівське бюро правової допомоги: смт. Іванівка, вул. Центральна, 93. Тел.: (04854) 2 00 55. 

Великомихайлівське бюро правової допомоги: смт. Велика Михайлівка, вул. Пушкіна, 2-б. Тел.: (04859) 40 300.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

 

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua