В Подільську люди з обмеженими можливостями отримали адресну правову допомогу

Деталі

adresma dopomoga pod 1Розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, зокрема, проведення виїздів до громадян, які потребують безоплатної правової допомоги та не мають можливості самостійно прибути до центру, - один з пріоритетів роботи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Так, 29 січня 2018 року, директор Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мерзляков та в.о. начальника відділу правових консультацій та інформації Вікторія Карабіненко надали адресну правову допомогу 79-річній жительці м. Подільська, яка наразі за станом здоров'я перебуває в лікарні.

Про потребу пенсіонерки у правовій допомозі повідомив її син, який напередодні відвідав місцевий центр. Працівники центру надали громадянці консультацію та прийняли звернення щодо надання їй безоплатної вторинної правової допомоги для визнання майна особистою приватною власністю.

adresma dopomoga pod 1

Наступного тижня, 08 лютого 2018 року, працівники Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги виїхали для надання адресної правової допомоги за місцем проживання 65-річного подільчанина, у якого 1 група інвалідності.

Зі своїм питанням чоловік звернувся днем раніше, зателефонувавши до місцевого центру. Директор центру Сергій Мерзляков та в.о. начальника відділу правових консультацій та інформації Вікторія Карабіненко вдома у пенсіонера надали йому правові консультації та прийняли від нього звернення щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги з питання визнання угоди частково недійсною.

adresma dopomoga pod 2

За правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звернутися до Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 194-а.

Телефон: (04862) 3-07-34, (04862) 3-06-56.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua