В Одесі відзначено адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Деталі

gramoti21 грудня 2017 року відбулося урочисте нагородження адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, з нагоди Дня адвокатури. Під час святкового заходу директорка Регіонального центру Світлана Клішина привітала партнерів зі святом, подякувала за високий професіоналізм у роботі та плідну співпрацю.

Почесною грамотою голови Одеської обласної державної адміністрації нагороджено адвокатів Віктора Чугунова, який надає безоплатну правову допомогу у м. Чорноморськ, та Андрія Бондара, який надає безоплатну правову допомогу у м. Подільськ.

bondar    chugunov

Почесними грамотами Одеського міського голови нагороджено Людмилу Клименко та Дениса Регульського, які надають безоплатну правову допомогу у м. Одеса.

Klimenko   Regulski

Почесними грамотами Ради адвокатів Одеської області нагороджені адвокатки Майа Трубецька та Катерина Терлецька, які надають безоплатну правову допомогу у м. Одеса.

Trubecka Terlecka

Крім того, за якісне надання надання правової допомоги та активну участь у розбудові системи БПД адвокатка Ірина Казарян отримала Подяку Координаційного центру з надання правової допомоги. 

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua