В Одесі відкрили дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

dkp notariusЗ метою розширення мережі дистанційних пунктів з надання безоплатної правової допомоги 11 липня 2017 року на базі Третьої одеської державної нотаріальної контори відкрито дистанційний пункт консультування громадян за адресою: м. Одеса, вул. Космонавтів, 11 а.

Відтепер громадяни додатково зможуть отримати безкоштовну правову допомогу спеціаліста Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги щосереди з 9.00 по 11.00 годину.

Усі особи, які на законних підставах перебувають під юрисдикцією України, будь-то громадяни України, іноземці або біженці, мають право звертатися до дистанційного пункту або безпосередньо до Центру (м. Одеса, вул. Коблевська, 40).

Дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги – це точка доступу до безоплатної правової допомоги, що функціонує на постійній основі за визначеним графіком в приміщенні установи, організації, закладу для громадян, які мають потребу в безоплатній правовій допомозі, але в силу різних причин (географічна віддаленість, відсутність вільного часу тощо) не мають можливості оперативно звернутися до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (бюро правової допомоги).

Утворення мережі дистанційних пунктів доступу та мобільних консультаційних пунктів передбачено планами надання безоплатної правової допомоги на 2017 рік в Одеській області. Відповідно до положень про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги місцеві центри забезпечують роботу мобільних консультаційних пунктів та розвиток мережі дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги та їх функціонування на постійній основі.

----------------

Другий одеський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

Адреса: вул. Коблевська, 40, м. Одеса, Україна, 65023

Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Скайп: legalaid_odesa2

Телефон: (048) 726-14-45, (048) 726-14-44

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів

(оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017)

для всіх версій Excel

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД, якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року«Акт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту 13 лютого 2017 року № 357/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua