В день народження Одеси громадяни отримали правові консультації в рамках проекту «Містечко USAID»

Деталі

2 veresnya 2MC 1В рамках Дня міста 02 вересня 2017 року в парку ім. Т.Г. Шевченка був реалізований проект «Містечко USAID» - інформаційний ярмарок, на якій представники USAID розповідають про свою діяльність в певному місті і в навколишніх територіальних громадах. У заході взяли участь спеціалісти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області та представники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відвідувачі мали змогу дізнатись більше про загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомитись з інформаційними матеріалами про судову систему України, переглянути інформаційні відео, отримати юридичні консультації з питань звернення до суду, дізнатись про зміни, які відбуваються в судовій системі після прийняття змін до Конституції в сфері судочинства та нового Закону «Про судоустрій і статус суддів» та поспілкуватися з представниками Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Місія представників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в програмі полягала в правовому консультуванні громадян. Зокрема, це було консультування окремих громадян, а також певних зацікавлених груп з наступних питань:

  •     право осіб на безоплатну правову допомогу;
  •     безкоштовна приватизація земельної ділянки;
  •     механізм та порядок створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;
  •     порядок безкоштовного отримання безкоштовних лікарських засобів та інші питання.

Маленькі відвідувачі свята також мали змогу познайомитись з судом в ігровій формі за програмою USAID «Нове правосуддя».

 Святкуючи день народження Одеси, мешканці та гості міста мали можливість познайомитися з 16-ма програмами USAID, які працюють в області. А саме:

2 veresnya 2MC 3
 
2 veresnya 2MC 1
 
2 veresnya 2MC 2

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів

(оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017)

для всіх версій Excel

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД, якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року«Акт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту 13 лютого 2017 року № 357/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua