mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Арцизі говорили про проблеми гендерної нерівності та домашнього насильства

Деталі

art kr stil lystВ Арцизькій районній філії Одеського обласного центру зайнятості у форматі «круглого столу» обговорили гострі проблеми, пов'язані з домашнім насильством та гендерною нерівністю. Директорка Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Соколова та головний спеціаліст центру Марія Осауленко прийняли участь у заході спільно з представниками інших партнерських організацій.

Учасники говорили про способи привернення уваги громадян до проблем подолання насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми й жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
«Система безоплатної правової допомоги в Україні не лишається осторонь такого явища, як домашнє насильство. Ми активно співпрацюємо з партнерами та регулярно вносимо вагомий вклад у розв'язання даної проблеми, аби забезпечити захист та підтримку постраждалих від рук домашніх тиранів», - зазначила директорка Арцизького місцевого центру.

art kr stil lyst

З грудня 2017 року особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, віднесені до суб´єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Система почала ідентифікувати випадки домашнього насильства і спільно з поліцією та громадськими організаціями налагоджує роботу таким чином, аби потерпіла особа мала довіру та зверталась до системи БПД на ранніх стадіях.

Дізнатися адресу найближчого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги або бюро правової допомоги можна за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги в Україні, цілодобово та безкоштовно в межах України).

Під час заходу представники служб активно обговорювали такі питання, як соціальні гарантії, дотримання прав людини, допомога людині у виборі майбутньої професії тощо.
Директор філії центру зайнятості зазначила, що вирішення питання гендерної нерівності можливе лише за умови об'єднання спільних зусиль влади, роботодавців та громадських організацій.

За правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звернутися до Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Арциз, вул. Будівельників, 15-Б. Телефон: (04845) 3-14-34.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua