mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У Києві та Львові обговорили досвід роботи Міжвідомчих комунікаційних комітетів системи правосуддя

Деталі

MKP 4Учора у Києві, сьогодні – у Львові відбуваються засідання робочої групи Комунікаційного комітету системи правосуддя. Учасники обговорюють позитивні практики регіональних Міжвідомчих комунікаційних комітетів і шляхи поширення такого досвіду в інших регіонах.

Комітети реалізовують практичний підхід у забезпеченні скоординованих комунікацій і оперативного реагування на кризові ситуації і резонансні питання, що постають в системі правосуддя, а також для виявлення можливостей для співпраці з реалізації програм покращення доступу до правосуддя.

До складу Комітетів входять установи місцевої влади, системи правосуддя і правоохоронних органів. Робота спрямована на вирішення соціальних проблем суспільства.

Чи можливо створити такі Комітети в інших регіонах країни та яким чином це можна зробити? Тепер це можна дізнатися з Посібника по створенню Міжвідомчих комунікаційних комітетів, який представили на заході Світлана Клішина, очільниця системи БПД Одеського регіону та Елла Катаєва, суддя Одеського окружного адміністративного суду.

MKP 7

MKP 2

MKP 5

MKP 6

 


MKP 1

 

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua