У Другому одеському місцевому центрі клієнтці допомогли відстояти право на отримання аліментів

Деталі

Lysak22 вересня 2017 року громадянка П. звернулась до Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для здійснення представництва інтересів в суді під час розгляду справи про стягнення аліментів на утримання непрацездатної матері.

Клієнтка Центру проживає в квартирі разом зі своїм чоловіком, сином, його співмешканкою та її 4 дітьми. За попередньою домовленістю, син із його співмешканкою повинні були сплачувати заборгованість по комунальним послугам, так як гр. П. з чоловіком через брак коштів сплатити їх не в змозі.

Однак син не сплачував заборгованість, усіма шляхами ухилявся від її сплати та систематично бив свою матір, завдаючи їй легкі тілесні ушкодження, у зв’язку з чим відкрито кримінальне провадження.

На основі цього жінка звернулась до суду з метою отримання від сина аліментів на утримання у розмірі 1 500 грн, через скрутне матеріальне становище, та стягнення моральної шкоди у розмірі 10 000 грн, внаслідок понесених побоїв.

Інтереси громадянки представляла головний спеціаліст відділу представництва Другого одеського місцевого центру Катерина Лисак.

Так, представником Центру було надано докази на підтвердження фактів, які стосуються скрутного матеріального становища жінки, понесених побоїв від сина, а також доведено, що син має можливість утримувати свою матір.

На основі цього суд виніс заочне рішення, яким частково задовольнив позов, зобов’язавши стягнути з сина на користь гр. П. аліменти у розмірі 750 грн. та моральну шкоду у розмірі 10 000 грн.

За правовими консультаціями та роз’ясненнями можна звернутися до Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Одеса, вул. Коблевська, 40. Телефон: (048) 726-14-45, (048) 726-14-44.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua