У Білгород-Дністровському дошкільнята взяли участь у грі «Дитино, знай свої права!»

Деталі

dytyno snaj svoi prava 414 грудня 2017 року головний спеціаліст Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Олена Боян провела для учнів 1-4 класів комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I ступеня” ім. С.О. Морозової навчальний правопросвітницький захід під назвою “Дитино, знай свої права!”.

Метою навчально-правового заходу стало ознайомлення учнів початкових класів з Міжнародними документами, в яких записані права дитини, а саме з Декларацією прав дитини та Конвенцією ООН про права дитини.

У формі різних ігор діти дізналися про свої права, про правила безконфліктного спілкування та про правила особистої безпеки у соціумі.

dytyno snaj svoi prava 1

dytyno snaj svoi prava 2

dytyno snaj svoi prava 3

dytyno snaj svoi prava 6

dytyno snaj svoi prava 5

dytyno snaj svoi prava 4

До Білгород-Дністровського бюро правової допомоги можна звернутися за допомогою за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24, каб. 8,9. Телефон: (04849) 22-22-5.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua