1

   

mpk2

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

Календар новин  

Вересень 2018
MOD_NEWSCALENDAR_DAYNAME_2_1 MOD_NEWSCALENDAR_DAYNAME_2_2 MOD_NEWSCALENDAR_DAYNAME_2_3 MOD_NEWSCALENDAR_DAYNAME_2_4 MOD_NEWSCALENDAR_DAYNAME_2_5 MOD_NEWSCALENDAR_DAYNAME_2_6 MOD_NEWSCALENDAR_DAYNAME_2_7
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Татарбунарське бюро правової допомоги разом з партнерами інформують старшокласників про права людини

Деталі

tatarbunari tyzhden prava 211 грудня 2017 року Татарбунарським бюро правової допомоги спільно з Татарбунарським офісом мережі правового розвитку відбувся захід для учнів професійно-технічного аграрного училища, присвячений Всеукраїнському тижню права та проголошенню Загальної декларації прав людини.

Керівник Татарбунарського офісу МПР Леонід Семененко розпочав зустріч словами про те, що кожна людина від народження має основні, невід’ємні, природні права, такі як:

 • рівність людей: усі люди народжуються вільними та рівними в правах, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії тощо;
 • право кожного на життя, свободу та особисту недоторканість;
 • заборона рабства и работоргівлі;
 • заборона катувань або жорстокого поводження;
 • право кожного на правосуб'єктність;
 • рівність усіх перед законом;
 • право на звернення до суду;
 • заборона самовільних арештів;
 • презумпція невинності та заборона зворотної сили карного закону;
 • право на свободу пересувань та вибір місця мешкання;
 • право на громадянство;
 • право на шлюб;
 • право володіти майном;
 • право на свободу переконань;
 • право на мирні збори;
 • право на участь в управлінні громадськими та державними справами;
 • право на працю тощо.

tatarbunari tyzhden prava 2

Начальник бюро Катерина Стратюк розповіла учням про Загальну декларації прав людини, прийняту Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року в Паризькому палаці Шайо.

Декларація стала результатом безпосереднього досвіду Другої Світової війни і представляє першоглобальне вираження невід'ємних прав, які мають усі люди.

Також було зазначено, що в подальшому, завдяки наявності Загальної декларації, яка носила формальний характер та була виключно декларативним документом, міжнародною спільнотою було вироблено також пакти про права та додаткові протоколи до них, які стали разом Міжнародним біллем про права.

На основі декларації були створені комітети ООН, які стежать за виконанням державами взятих на себе зобовязань щодо дотримання прав та свобод людини.

Окрім того, учні дізналися, що Конституція України увібрала фундаментальні положення Декларації, зокрема, щодо верховенства прав людини, рівності і непорушності її прав, права людини на свободу і особисту недоторканість, на достатній рівень життя тощо.

tatarbunari tyzhden prava 1

tatarbunari tyzhden prava 3

Наприкінці зустрічі учні мали змогу поставити запитання, які їх цікавили, та отримати відповіді на них від юристів, які проводили захід.

Нагадуємо, що за консультаціями та роз’ясненнями Ви можете звернутися до Татарбунарського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: м. Татарбунари, вул. В. Тура, 48. Телефон: 04844-3-18-46.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua