Спеціаліст місцевого центру з надання правової допомоги відстояв право державного службовця на перерахунок пенсії

Деталі

EgorovДо Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги звернувся громадянин А., який потребував фахової юридичної допомоги у вирішенні питання щодо перерахунку пенсії відповідно до Закону України ”Про державну службу”. Вирішувати справу клієнта у суді доручили Олександру Єгорову, начальнику відділу представництва Першого одеського місцевого центру.

Громадянин А. намагався самостійно вирішити свою правову проблему, у зв'язку з чим звернувся з відповідною заявою до Центрального об'єднаного Управління Пенсійного фонду України у м. Одеса. Але за результатами розгляду заяви чоловіку відмовили у перерахунку пенсії відповідно до Закону України “Про державну службу” у редакції, чинній у 2009 році, тобто на момент призначення пенсії.

Так, підставою відмови у перерахунку пенсії стало те, що згідно з поточною редакцією Закону України “Про державну службу” та Постанови Кабінету міністрів України від 09.12.2015 року № 1013 “Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін деяких нормативно-правових актів” не передбачено проведення перерахунку пенсії. Але з такою позицією Управління Пенсійного фонду України важко погодитися. Право громадянина А. на отримання пенсії саме в порядку, який передбачав збільшення її розміру шляхом здійснення перерахунку у разі збільшення суми заробітної плати державного службовця на відповідній посаді виникло у 2009 році. Тобто, воно виникло раніше змін, які були внесені до Закону України “Про державну службу” у 2015 році. А отже громадянин А. має право на перерахування пенсії.

Уважно розглянувши справу клієнта, спеціаліст центру підготував позовну заяву до суду з вимогою визнати відмову Пенсійного фонду України у перерахунку пенсії протиправною та зобов'язати провести перерахунок пенсії, виходячи з розміру пенсії у відсотках 86%, що були встановлені статтею 37 Закону України “Про державну службу” (в редакції, що діяла на момент призначення пенсії).

У суді Олександр Єгоров довів, що рішення Пенсійного фонду України є протиправним, з доводами спеціаліста суд погодився та 10.07.2017 року виніс позитивне рішення, яким визнав відмову Пенсійного фонду такою, що не відповідає приписам закону та порушує пенсійні права клієнта Центру.

За безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: 

вул. Б. Хмельницького, 98.

Телефон: (048) 732-18-37, (094) 951-16-15. 

Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів

(оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017)

для всіх версій Excel

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД, якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року«Акт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту 13 лютого 2017 року № 357/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua