Професія – людей захищати

Деталі

podilsk den advokaturi 519 грудня 2017 року в Подільському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги з нагоди Дня адвокатури України відбулися урочисті заходи. Аби привітати адвокатів, які співпрацюють з Подільським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, на урочистості завітала перший заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по соціальним питанням Тетяна Понепалюк.

Зі вступним словом виступив директор Подільського місцевого центру Сергій Мерзляков. Він зазначив, що багато людей зіштовхуються з серйозними проблемами, пов’язаними із захистом своїх законних конституційних прав. Але не всім громадянам доступні платні послуги адвоката. У зв'язку з цим у червні 2011 року Верховною Радою України прийнято закон України “Про безоплатну правову допомогу”.

Сергій Мерзляков зазначив, що організація надання безоплатної вторинної правової допомоги на півночі Одещини забезпечується Подільським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги через кваліфікованих адвокатів, які залучені для надання безоплатної вторинної правової допомоги і відбиралися комісією в порядку конкурсу.

podilsk den advokaturi 2

podilsk den advokaturi 4

podilsk den advokaturi 5

podilsk den advokaturi 6

На сьогодні з центром співпрацюють 13 адвокатів, які обслуговують 9 районів Одеської області: Ананьївський, Балтський, Кодимський, Подільський, Окнянський, Любашівський, Миколаївський, Савранський та Ширяївський.

Перший заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по соціальним питанням Тетяна Понепалюк привітала присутніх на святі  адвокатів з Днем адвокатури України. Вона відмітила, що професійний обов’язок адвоката - надавати юридичну допомогу громадянам. Адвокати своєю діяльністю сприяють усуненню порушень законів, займаючи незалежну позицію захисту прав і законних інтересів громадян. За сумлінну, плідну працю у системі безоплатної вторинної правової допомоги, відданість справі,  високий професіоналізм під час надання безоплатної вторинної правової допомоги малозабезпеченим громадянам міста Подільська та з нагоди професійного свята Тетяна Понепалюк нагородила Почесною грамотою міського голови адвокатів Бориса ГригоржевськогоВолодимира Івасишина, Валентину Ніколіну та Володимира Сухарчука.

Директор Подільського місцевого центру Сергій Мерзляков також привітав з Днем адвокатури України адвокатів та вручив Почесні грамоти Віталію Колосовичу та Сергію Осокіну.

Сергій Мерзляков відмітив, що напередодні Дня адвокатури з метою підняття соціального авторитету, популяризації професії адвоката Подільським місцевим центром проведено анкетування адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги, щодо їх професійної діяльності та бачень цінностей і перспектив в системі безоплатної правової допомоги. Після проведеного анкетування та з нагоди Дня адвокатури підготовлено святковий бюлетень з інформацією про діяльність адвокатів в юриспруденції. Всі адвокати, які співпрацюють з центром, отримали бюлетень в подарунок. 

З нагоди Дня адвокатури команда Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги вітає всіх адвокатів, а в першу чергу тих, хто співпрацює з системою безоплатної правової допомоги, а також тих, які наразі проходять конкурс з відбору на залучення до системи безоплатної правової допомоги  з їх професійним святом, бажаємо всіх  благ та успіхів на професійній ниві.

За правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звертатися до Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресоюм. Подільськ, вул. Соборна, 194-а. Телефон: (04862) 3-07-34, (04862) 3-06-56.

 

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua