Працівники Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформаційний флешмоб до Дня Незалежності України

Деталі

den nesalezhnosti 123 серпня 2017 року з нагоди Дня державного прапора України та Дня Незалежності України команда Котовського місцевого центру з надання БВПД спільно з представниками Подільського МРВ з питань пробації Інгою Качковською та Ларисою Кучеренко, представницею від громадського руху громадської організації “Віра, Надія, Любов” Жанною Левицькою долучилися до проведення загальноміських заходів з відзначення державних свят. По завершенні  провели публічну акцію — інформаційний флешмоб.

Під час акції юристи та громадські активісти інформували жителів та гостей м. Подільська і району про те, що державою гарантується кожному громадянину захист його правсвобод та законних інтересів. Здобувши незалежність  у 1991 році, Україна зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права. В Конституції України правам і свободам людини і громадянина присвячено  окремий розділ.

З моменту здобуття незалежності змінились і головні напрямки розвитку країни. Україна почала підвищувати свій авторитет у міжнародному співтоваристві, будувати правову державу, створювати суспільство свідомих громадян. З року в рік Україна міцнішає, переборює проблеми, успадковані минулим, а також гострими проблемами сучасності. 

Працівники Котовського місцевого центру інформували жителів міста про створення в незалежній Україні системи безоплатної правової допомоги, яка забезпечує людям рівний доступ до правосуддя та сприяє утвердженню верховенства права.

Починаючи з  2013 року із запровадженням системи безоплатної правової допомоги було розпочато практику публічного захисту підозрюваних і обвинувачених у вчиненні кримінальних правопорушень.  А вже з 2015 року — надання безоплатної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах.

Всі бажаючі могли отримати буклети з інформацією про безоплатну правову допомогу та можливістю її отримання  в Котовському місцевому центрі з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 194-а, телефон: 3-07-34.

Під час акції подільчани та гості міста отримали інформаційні буклети з соціально-правових питань, які визначені на основі аналізу звернень за наданням безоплатної правової допомоги та є відображенням реальних правових потреб жителів територіальних громад: "Безоплатна правова допомога в Україні", вої права – твій захист: правові орієнтири для кожної дитини"; "Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини”; "Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника”; “Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати”; “Безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності”.

Самим маленьким учасникам урочистих святкових заходів директор центру Сергій Мерзляков подарував казку-розмальовку "Історія про Хвостика та квіточку", надану Котовському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги партнерами центру Міжнародною правозахисною громадською організацією “La-Strada Ukraine”.

den nesalezhnosti 1

den nesalezhnosti 2

den nesalezhnosti 4

den nesalezhnosti 6

den nesalezhnosti 7

 

 

 

 

 

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів

(оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017)

для всіх версій Excel

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД, якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року«Акт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту 13 лютого 2017 року № 357/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua