Обмежені можливості не обмежують права!

Деталі

kr stil reni inv27 листопада 2018 року в Рені відбувся круглий стіл, приурочений до Міжнародного дня захисту прав осіб з інвалідністю. 

Захід відбувся в приміщенні Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. До нього долучилися представники органів влади та місцевого самоврядування, соціальні партнери та роботодавці району.

В ході засідання всі запрошені мали можливість висловити свою думку та окреслити коло питань, які потребують першочергового вирішення стосовно такої вразливої категорії населення, як люди з інвалідністю.

Начальник Ренійського бюро правової допомоги Віра Вікулова наголосила на важливості рівного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до системи безоплатної вторинної правової допомоги, підкресливши, що обмежені можливості не обмежують права.

kr stil reni inv

Так, до Ренійського бюро правової допомоги можна звернутися за адресою: м. Рені, вул. 28 Червня, 125, тел.: (04840) 40271.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua