Мешканці будинку милосердя у м. Подільську дізналися про свої права

Деталі

geriatrichniy budinok 623 серпня 2017 року, напередодні Дня Незалежності України та Дня затвердження Національної стратегії у сфері прав людини, директор Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мерзляков спільно з адвокатом, який співпрацює з системою безоплатної правової допомоги Віталієм Колосовичем, відвідали комунальний заклад КУ “Геріатричний будинок милосердя "Родина".

Круглий стіл «Особисті (громадянські) права» мав на меті підвищити рівень правової поінформованості людей похилого віку – жителів будинку милосердя -  стосовно захисту їх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу, соціальний захист тощо.

На зустрічі зібралися майже всі мешканці будинку, керівник закладу, соціальні працівники та представники Центру.

Сергій Мерзляков ознайомив учасників заходу з системою безоплатної правової допомоги та можливістю її отримання у Котовському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 194-а.

У багатьох з цих людей, які з різних причин на старості залишились на самоті, накопичилось чимало правових питань. І така зустріч була для них дуже доречною. Ледве чи не кожен з присутніх за столом літніх людей, задаючи питання юристам, починав з фрази: «А чи маю я право?...»

Більшість запитань стосувалась майнових відносин та спадщини. Люди похилого віку цікавились питаннями заповіту, дарування та складання договору довічного утримання. Уточнювали, в чому між ними різниця та якому виду правочину краще надати перевагу, аби бути більш захищеним.

geriatrichniy budinok 3

geriatrichniy budinok 4

geriatrichniy budinok 5

geriatrichniy budinok 6

На всі ці та багато інших питань директор центру Сергій Мерзляков та адвокат Віталій Колосович надали вичерпні відповіді, акцентуючи увагу заявників, що кожен випадок потребує детального вивчення та розгляду.

Сергій Мерзляков повідомив мешканцям будинку, що вони можуть звертатися за правовою допомогою до центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги через соціальних працівників, або ж, за необхідності, можна буде отримати таку допомогу під час роботи мобільного пункту консультування  безпосередньо у них, в геріатричному будинку.

Напередодні відбулася зустріч керівників Котовського місцевого центру Сергія Мерзлякова та КУ “Геріатричний будинок милосердя "Родина"” Аллою ПерепелицеюПід час зустрічі сторони досягнули домовленостей щодоорганізації роботи мобільного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у приміщенні КУ “Геріатричний будинок милосердя "Родина".

За безоплатною правовою допомогою, правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звернутися до Центру за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 194-а. Телефон: (04862) 3-07-34, (04862) 3-06-56.

Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Скайп: legalaid_kotovsk 

 

 

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів

(оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017)

для всіх версій Excel

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД, якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року«Акт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту 13 лютого 2017 року № 357/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua