Курсанти морського училища №3 НУ«ОЮА» зіграли в правовий брейн-ринг

Деталі

1Сьогодні, 12 грудня 2017 року, до училища №3 НУ«ОЮА» морського профілю завітали представники безоплатної правової допомоги з тим, щоб провести з учнями брейн-ринг «Ти-людина, отже маєш права!». Захід організували Регіональний та одеські місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У складі журі брейн-рингу взяли участь адвокати Петро Кобзар, Олександр Грицюк та нотаріус Ольга Янковська.

Діти ретельно підготувалися до правової гри: підготували газети, придумали гасла та назви команд. В змаганні взяли учать 5 команд: «Нічний дозор», «Легіон», «Носороги», «Адреналін», «Союз найсоковитіших хлопців».

Учасники виконували завдання в рамках шести турів. У першому турі учні малювали на ватмані права дитини та презентувати їх. У подальшому змаганні діти вирішували правові задачі, спробували себе у ролі юридичних консультантів, відповідали на запитання з основних понять права.

Гра супроводжувалась жвавим обговоренням, великою кількістю запитань. Діти проявили велику старанність, креативність, кмітливість та знання у всіх завданнях.

По завершенню змагання усі команди отримали дипломи від Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області, які вручили члени журі.

30

31

33

7

10

13

34

36

12

14

40

15

18

19

bukleti

20

38

3

diplom

obsheje

1

 


   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua