mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Із представниками реабілітаційного центру Святого Павла говорили про насильство в сім’ї

Деталі

vil saytПравопросвітницькі заходи в рамках протидії насильства в родині тривають і далі. 29 листопада 2019 року юрист Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги cпільно з психологом Благодійної організації «100% життя. Одеса» провели правопросвітницький захід в приміщенні реабілітаційного центру Св. Павла на тему: «Насильство в сім'ї – це злочин! Як розпізнати та захистити себе».

Семінар був спрямований на підвищення рівня правової обізнаності людей,  яких торкнулась епідемія ВІЛ,  щодо видів насильства, формування навичок ідентифікації насильства в сім'ї, як розпізнати насильство, як захистити себе, як і куди звернутися за безоплатною правовою допомогою.

vil sayt

Зустріч відбулась в рамках спільної ініціативи Української фундації правової допомоги, Координаційного центру з надання правової допомоги та БО «100% життя.Одеса".

Присутні дізналися про межі особистості та психологічні  передумови вчинення насильства в сім'ї.

"Від фізичного та економічного насильства частіше за все потерпають особи похилого віку. Фізичне насильство в сім'ї – це умисне нанесення одним членом сім'ї іншому члену сім'ї побоїв, тілесних ушкоджень, що може призвести або призвело до смерті постраждалого, порушення фізичного чи психічного здоров'я, нанесення шкоди його честі і гідності", - зазначила фахівчиня центру з надання безоплатної правової допомоги Валерія Цап.

Економічне насильство частіше за все проявляється в умисному позбавленні одним членом сім'ї іншого члена сім'ї житла, їжі, одягу та іншого майна чи коштів, на які постраждалий має передбачене законом право, що може призвести до його смерті, викликати порушення фізичного чи психічного здоров'я.

Під час семінару також  обговорювалися особливості законодавства України у сфері протидії насильства в сім'ї, зокрема, слухачам було роз'яснено, хто може виступати кривдником, де відбувається насильство, причини, через які жертва мовчать про насильство, відповідальність яка чекає кривдника, та як діяти особі якій довелося зіткнутися із насильством.

З метою отримання безоплатної правової допомоги можна звертатися до Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м Одеса, вул. Коблевська, 40. тел. +38 (048) 726-14-45;

Першого одеського бюро правової допомоги за адресою: м. Одеса, вул. Розумовського, 37, тел. +38 (048) 705-32-01;

Другого одеського бюро правової допомоги за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 1. тел. +38 (048) 723-19-29.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua