mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Для засуджених провели лекцію щодо їхніх прав

Деталі

alya prob10 грудня 2019 року з нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини в рамках акції «16 днів проти насильства» в Приморському районному відділі філії Центру пробації в Одеській області відбувся інформаційно-просвітницький захід для підоблікових відділу на тему: «Права та обов’язки засуджених. Порядок зняття та погашення судимості».

Начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Альбіна Гаврильчик розповіла засудженим про права та обов’язки осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, відповідно до норм Кримінально-виконавчого кодексу та чинного законодавства, висвітлила питання зняття та погашення судимості та розповіла про можливість і порядок звернення до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області. Фахівчиня центру відповіла на ряд запитань щодо статусу засудженого та можливостей скористатися послугами Центру.

alya prob

Засудженим гарантується право на безоплатну вторинну правову допомогу, що передбачає такі види правових послуг, як захист, здійснення представництва інтересів в судах, складення документів процесуального характеру. 

Одним із принципів надання безоплатної правової допомоги є її доступність для всіх осіб, які мають право на її отримання. Аби правом на БПД могли скористатись особи, які відбувають покарання у вигляді позбавлення або обмеження волі, тримаються під вартою в місцях попереднього ув'язнення або перебувають на обліку в органах з питань пробації, створені дистанційні пункти доступу до безоплатної правової допомоги.

Питання, з якими засуджені звертаються до системи надання БПД, практично такі ж самі, що порушують інші громадяни. Переважно вони стосуються сімейного, цивільного, житлового права, земельних правовідносин.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Льва Толстого, 6. Контактний телефон: (048) 726-22-23.

 


 


   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua