Cпеціаліст місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги не дозволив дитині залишитися в будинку-інтернаті

Деталі

nepochatov batkivstvoДо Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за допомогою у справі щодо визнання батьківства по відношенню до неповнолітнього сина звернувся громадянин Р..

З 2000 по 2005 рік клієнт центру  перебував у фактичних шлюбних відносинах з громадянкою Б., в 2001 році у них народився син. За недостатньою юридичною обізнаністю батько дитини під час реєстрації народження сина не подав заяву про визнання батьківства.

Таким чином, запис про батька в свідоцтві про народження дитини був зроблений на підставі ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України: «Народження дитини у матері, яка не перебуває  шлюбі, у випадку, коли немає спільної заяви батьків, заяви батька або рішення суду, запис про батька дитини у Книзі реєстрації народжень проводиться за прізвищем матері, а ім’я та по батькові дитини записують за вказівкою матері».

В 2013 році громадянка Б. загинула. Згідно з розпорядженням служби у справах дітей Роздільнянської районної адміністрації, син клієнта центру отримав статус дитини-сироти.

Оскільки близьких родичів хлопчик не мав, то він перебував у притулку «Теплий дім» служби у справах дітей Роздільнянської районної державної адміністрації.

Батько відчував відповідальність по відношенню до сина та прагнув виховувати його у своїй новій родині. Коштів на приватного адвоката громадянин Р. не мав та звернувся за професійною юридичної допомогою до Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

17.11.2017 року працівниками центру підтверджено його право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги та наказами № 242-од, 243-од від 21.11.2017 року уповноважено працівника відділу представництва Романа Непочатова на складання процесуальних документів та представництва інтересів особи у суді.

Роман Непочатов зустрівся з громадянином Р., дослідив матеріали справи та склав позовну заяву, у якій просив суд визнати батьківство громадянина Р. по відношенню до неповнолітнього сина та внести зміни до актового запису у Книзі реєстрації народжень, змінивши записи про батька та прізвище дитини.

В ході розгляду справи відбулося 2 судових засідання, було проведено судово-генетичну експертизу за результатом якої батьківство нашого клієнта підтверджено.

16 травня 2017 року Роздільнянський районний суд виніс рішення, в якому повністю задовольнив позовні вимоги. Як результат – дитина буде виховуватися рідним батьком.

---------

За юридичними консультаціями та безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

Адреса: вул. Незалежності, 2, м. Роздільна, Одеська область, Україна, 67400

Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Скайп: legalaid_rozdilna 

Телефон: (04853) 5-03-66, (04853) 5-04-43

 

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103 

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів

(оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017)

для всіх версій Excel

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД, якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року«Акт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту 13 лютого 2017 року № 357/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua