mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Чи обов'язковий стаж для роботи у системі БПД - що цікавило студентів

Деталі

IMG 2264 Дізнатися про 20-річний досвід організації надання безоплатної правової допомоги вразливим громадянам. Отримати підтримку наукової юридичної еліти. Спільно працювати над запровадженням практично орієнтованої юридичної освіти. Про ці та інші напрями співпраці йшлося під час зустрічі в Одеській юридичній академії.

«У всьому світі є виклик підготовки юристів, які вже завтра зможуть ефективно працювати і надавати якісну правову допомогу», - зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

З презентацією системи безоплатної правової допомоги він виступив на відкритті всеукраїнської науково-практичної конференції «Рекодифікація цивільного законодавства і системи права України в контексті євроінтеграційних процесів».

IMG 2252

Студенти, які стали учасниками презентації, цікавилися усім - яка правова допомога надається, хто є клієнтами, якими сучасними сервісами можуть скористатися громадяни. Відповідаючи на одне з питань щодо необхідності стажу для роботи в системі, Олексій Бонюк запевнив у готовності приймати та допомагати у навичках професії випускникам юридичних вишів.

Важливість залучення до надання правової допомоги вразливим громадянам керівництво академії розуміє і підтримує.

Набути практичного досвіду надання правової допомоги та спілкування з клієнтами студенти Одеської юридичної академії можуть уже сьогодні. З 1998 року при академії працює юридична клініка, яка надає безкоштовну правову допомогу вразливим одеситам. Практика в юридичній клініці є обов'язковою і допомагає поліпшити та розвинути навички майбутнім юристам. За цей час такою допомогою скористалися понад 70 тис. громадян, підготовлено 40 тис. документів, на рахунку клініки понад 470 виграних справ.

08.11.2019   studentiv (2)

Детальніше з понад 20-річним досвідом роботи партнерів із системи БПД ознайомила директор юридичної клініки Юлія Шишацька. Під час візиту була змога наочно побачити, як відбувається прийом громадян, ознайомитися з умовами та новаціями. Найбільший інтерес - база судової практики ZakonОnline, безкоштовна для студентів. У ній реалізовано зручний пошук нормативних актів, судових рішень або правової позиції. Клініка здобула прихильність одеситів, лише на сьогодні 39 записів на прийом.

Досвід юридичної клініки Одеської юридичної академії зацікавив фахівців системи БПД, адже співзвучний ідеї практично орієнтованої юридичної освіти. Ще одним спільним завданням академії та системи безоплатної правової допомоги є подолання правового нігілізму серед населення.

«Уже сьогодні українці все частіше щодо своїх проблем консультуються не з кумом чи сусідом, а з кваліфікованим юристом», - резюмував Олексій Бонюк та висловив переконання у дієвості поєднання здобутків юридичної науки з досвідом системи безоплатної правової допомоги.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua