Аграрії Ізмаїльського та Кілійського районів дізнались про роботу оперативного штабу з протидії рейдерства

Деталі

kiliya 718 серпня 2017 року у приміщенні Кілійської районної державної адміністрації пройшов спільний прийом громадян керівництвом Головного територіального управління юстиції та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області.

Начальник управління Микола Станіщук розповів, що Міністерством юстиції України ініційовано перед Урядом України питання створення оперативних штабів, які будуть займатися протидією рейдерського захоплення сільськогосподарських земель.

Розпорядженням Одеської обласної державної адміністрації створено такий штаб оперативного реагування на випадки рейдерського захоплення земельних паїв, штабом проводяться виїзні засідання.

При виникненні випадків рейдерського захоплення земельних паїв, аграрії та власники паїв можуть звернутись до оперативного штабу за телефонами (048) 779-40-91 та (048) 779-40-61 (цілодобово), або зателефонувати на гарячу лінію Національної поліції України 102. Також можна звертатись на гарячу лінію Головного територіального управління юстиції в Одеській області за телефоном (048) 705-18-21 (09:00 – 18:00).   

Голова Кілійської районної державної адміністрації поінформував присутніх, що у Кілійському районі відсутні випадки рейдерського захоплення земельних паїв. Усі Договори на оренду сільськогосподарських земель між власниками та орендаторами зареєстровано, що значно зменшує кількість випадків шахрайства.  

Також голова Кілійської РДА зазначив, що наразі існує проблема подвійної реєстрації договорів в наслідок ліквідації Держгеокадастру, проте йде процедура перереєстрації.

Микола Станіщук наголосив, що з метою захисту своїх прав договори оренди земельних паїв, окрім їх реєстрації, можна ще й затверджувати нотаріально.

Також начальником ГТУЮ Миколою Станіщуком було проведено консультування громадян. Консультації отримали 6 жителів м. Кілії.

Громадяни звернулись до начальника Управління з проханням допомогти з врегулюванням ситуації з орендарем їх земельних паїв, так як договори оренди було складено без їх присутності, а також орендар не в повному обсязі розрахувався за оренду землі з власниками паїв відповідно до укладених договорів. 

kiliya 2

kiliya 3

kiliya 6

kiliya 7

kiliya 8

kiliya 9

kiliya 10

kiliya 11

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів

(оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017)

для всіх версій Excel

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД, якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року«Акт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту 13 лютого 2017 року № 357/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua