В Одесі для школярів провели правову гру «БУЛІНГ off»

Деталі

bul 40Сьогодні, 11 грудня 2018 року, учні школи №52 дізналися, що таке булінг, як його виявити та куди звернутися за допомогою. Зігравши в гру «БУЛІНГ off», яка була організована центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, діти намагалися зрозуміти проблему булінгу, його видів, способи та стратегій захисту від нього.

Детальніше...

В Ізмаїлі студентів знайомили з основними правами і свободами людини

Деталі

Izm pr lyd 210 грудня 2018 року студенти Дунайського факультету морського та річкового транспорту ознайомилися з невід’ємними правами і свободами людини: правом на життя, правом на рівність, правом володіти майном, правом на соціальну допомогу, свободою думки, совісті, віросповідання та ін.

Детальніше...

В Одеському юридичному ліцеї відбувався імпровізований суд

Деталі

impr sud 405 грудня 2018 в стінах Одеського юридичного ліцею фахівець Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Руслан Станіславів провів інтерактивну гру серед учнів ліцею на тему: «Імпровізований суд».

Детальніше...

Учнів Арцизького аграрного професійного ліцею ознайомили з Загальною декларацією прав людини

Деталі

savol 105 грудня 2018 року з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини (10 грудня 1948 року) фахівчиня Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела урок для учнів аграрного професійного ліцею «Права людини».

Детальніше...

Діти Біляївського дитячого притулку "Надія" отримали роз’яснення на тему «Булінг»

Деталі

teplodar ivanov 205 грудня 2018 року представники Біляївського та Теплодарського бюро правової допомоги разом з працівниками Одеської юстиції взяли участь у заході для дітей Біляївського районного дитячого притулку "Надія" на тему «Стоп Булінг».

Детальніше...

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua