В Одесі обговорили шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації народження та смерті на окупованих територіях

Деталі

krug stil 17.01.2018 217 січня 2018 року представники Регіонального та одеських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у круглому столі на тему "Шляхи усунення дискримінації в сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України».

Детальніше...

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

zhertvi nasilstva07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Детальніше...

Близько 11 тис. ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу у 2017 році

Деталі

uchasnyk-atoУ 2017 році до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось 10 884 осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Усі вони отримали необхідну правову допомогу за рахунок держави – від правових консультацій до представництва інтересів у судах.

Детальніше...

Конкурсною комісією розглянуто 94 пакета документів адвокатів, які мають намір надавати безоплатну вторинну правову допомогу, до участі в конкурсі допущено 81 кандидата

Деталі

konkurs advokativ 3Сьогодні, 27 грудня 2017 року, конкурсна комісія розглядає подані адвокатами документи, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

Детальніше...

На півночі Одещини пройшов кінопоказ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини

Деталі

Dekudeys SOSH  AnayivПротягом 20-23 грудня 2017 року  працівники Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели покази фільмів ХІV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, серед яких представлені «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова», «У пошуках кращої долі» , «Між іншим», «Укриття».

Детальніше...

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів

(оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017)

для всіх версій Excel«Акт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту 13 лютого 2017 року № 357/5)»

 

 

Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

 

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

 

Завантажити форми архівом

 

до моменту набрання чинності вказаним наказом

 

Завантажити форми архівом


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua