На семінарі для адвокатів-партнерів системи БПД Одеської області говорили про аспекти стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

seminar standarti 1107 адвокатів відвідали семінар - практикум з оцінки якості надання безоплатної правової допомоги сьогодні, 17 березня 2018 року, у приміщенні Ради адвокатів Одеської області (м. Одеса, вул. Жуковського 14).

Детальніше...

Україна впроваджуватиме кращі практики правосуддя для дітей

Деталі

zastavka414 березня 2018 року відбулося підписання багатостороннього Меморандуму щодо впровадження та поширення кращих практик правосуддя для дітей. Меморандум про взаєморозуміння укладено між Міністерством юстиції України, Координаційним центром з надання правової допомоги, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Програмою USAID «Нове правосуддя».

Детальніше...

Реформа у сфері первинної медичної допомоги

Деталі

medichna reformaЩо таке декларація про вибір лікаря? В якій формі вона укладається? Які послуги надаватимуться безкоштовно? На ці питання, які виникають у громадян у зв’язку з введенням в дію 01 січня 2018 року Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування»відповідає фахівчиня Захарівського бюро правової допомоги Олена Зозулик.

Детальніше...

У Великомихайлівському бюро правової допомоги пенсіонеру допомогли відстояти право на користування власним будинком без жодних перешкод

Деталі

Vukolova RozdilnaСтаття 47 Конституції України проголошує, що кожен має право на житло, адже нам потрібно місце, де можна відпочивати, зігріватись у холодну пору року готувати їжу. Право на житло тісно пов'язане з обов'язками інших осіб і державних органів щодо охорони, захисту та відновлення житлових прав громадянина у разі їх порушення.

Детальніше...

У телепередачі “Правове поле” жителям Балтської громади розповідали про проблемні питання спадщини

Деталі

pravove pole09 березня 2018 року вийшов другий випуск телепередачі “Правове поле” - спільного проекту Балтського бюро правової допомоги та телекомпанії “Примор'є”. Проект реалізується згідно прийнятої районної Програми правової освіти жителів Балтського району на 2018-2020 роки.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Про законність проведення скорочення чисельності або штату працівників йшлося на семінарі в Подільську
  2. До уваги партнерів-адвокатів!
  3. Вітаємо з Днем народження директорку Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Євгенію Тітомер!
  4. Вітаємо жінок зі святом!
  5. Вітаємо начальницю Ананьївського бюро правової допомоги Інну Майданюк з перемогою у конкурсі «Жінка року-2018», номінація "Правова діяльність та правопросвітництво"
  6. Міжнародні експерти підтримують вектор розвитку системи БПД
  7. Встановлення факту батьківства
  8. Фахівчиня Захарівського бюро правової допомоги допомогла клієнту підтвердити право на отримання пенсії за віком
  9. Світлана Клішина: Клієнти системи безоплатної правової допомоги матимуть змогу отримати експертні послуги у судових справах на умовах “pro bono”
  10. У Великомихайлівському бюро правової допомоги обговорили нововведення щодо порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів
   
   

bannertomorrowslawyer

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів

(оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017)

для всіх версій Excel«Акт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту 13 лютого 2017 року № 357/5)»

 

 

Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

 

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

 

Завантажити форми архівом

 

до моменту набрання чинності вказаним наказом

 

Завантажити форми архівом


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua