В Одеській ОДА обговорили питання попередження та протидії домашнього насильства

Деталі

KMS nasilstvo 02.08.2018 102 серпня 2018 року у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбувся «круглий стіл» на тему: «Закон України «Про попередження та протидію домашньому насильству»: практична реалізація та шляхи вдосконалення механізму взаємодії органів влади, експертного і громадянського середовища». Від Регіонального центру у заході прийняла участь начальниця відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Ірина Чімбер.

Детальніше...

В Одесі провели тренінг з підвищення ефективності міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії насильству

Деталі

zapob nasilstvu trening Gubko 2Протягом 30 липня – 1 серпня 2018 року Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPAUkraine) провів у м. Одеса триденний тренінг з підвищення ефективності міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії насильству для фахівців із Одеської області, а також із міста Рубіжне Луганської області. Навчальний захід орієнтовано на інституції, злагоджена робота яких є запорукою ефективної міжвідомчої взаємодії у випадках ґендерно зумовленого насильства.

Детальніше...

Тривають правопросвітницькі заходи в рамках тематики попередження торгівлі людьми та трудової експлуатації

Деталі

3 MC torgivlya 2Починаючи з 2014 року, 30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, метою якого є підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему. 

Детальніше...

ЯК ВИКОНАТИ РІШЕННЯ СУДУ?

Деталі

rishennya suduЩо таке рішення суду? Як виконується судове рішення? Що робити із виконавчим листом? Як отримати присуджені кошти? Що таке РЕЄСТР боржників? - відповіді на ці та інші питання можна дізнатися в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

В Одесі відбувся запис чергової програми із серії "Ген справедливості"

Деталі

gen sp 227 липня 2018 року в Одесі відбувся запис чергової програми із серії "Ген справедливості", створеної за фінансової підтримки Уряду Канади у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні». Ведуча програми Лариса Денисенко спілкувалася з фахівцями Другого одеського та Роздільнянського місцевих центрів з надання БВПД Володимиром Смирновим та Мариною Кулік.

Детальніше...

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua