Телеміст на тему комплексного реагування на випадки домашнього насильства

Деталі

telemist21 травня 2018 року, у рамках відкриття правового клубу «PRAVOKATOR», відбувся міжрегіональний телеміст на тему «Як комплексно реагувати на випадки домашнього насильства?».

Детальніше...

На засіданні Міжвідомчого комітету системи правосуддя Одеської області йшлося про функціонування інституту присяжних

Деталі

mizhv narada pr21 травня 2018 року на базі правового клубу «PRAVOKATOR» відбулось робоче засідання Міжвідомчого комітету системи правосуддя Одеської області, який був створений за ініціативою Канадського проекту підтримки судової реформи в Україні.

Детальніше...

Одеський «PRAVOKATOR» особливу увагу приділятиме правовій допомозі кримчанам

Деталі

13pl

Правовий клуб «PRAVOKATOR», який сьогодні відкрився в Одесі, обслуговуватиме кілька областей та велику увагу приділятиме захисту прав кримчан, які наразі перебувають у статусі тимчасово переміщених осіб. Про це йшлося під час офіційного відкриття за участі Міністра юстиції України Павло Петренка, Надзвичайного та Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука, Виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» Олександра Сушка та директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка.

Детальніше...

Відбулось робоче засідання Міжвідомчого комітету системи правосуддя Одеської області

Деталі

DSC 041518 травня 2018 року відбулось робоче засідання Міжвідомчого комітету системи правосуддя Одеської області, який був створений за ініціативою Канадського проекту підтримки судової реформи в Україні.

Детальніше...

Жителів Кодимщини інформували про їхні права

Деталі

kodyma ivan 318 травня 2018 року у Кодимському бюро правової допомоги провів особистий прийом громадян перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області Віктор Івановський. 

Детальніше...

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Com

   

Безоплатна правова допомога

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів

(оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017)

для всіх версій Excel

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД, якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року«Акт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту 13 лютого 2017 року № 357/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua